Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Velem van a baj? Nemrég...

Velem van a baj? Nemrég vesztettem el a szüzességem és már a harmadik alkalom is megvolt, de nemérzem hogy jó lenne sem semmi, nem tudok elmenni.

Figyelt kérdés

Egyszerűen olyan mintha meg sem történt volna, barátom eltud menni de én nem, pózt is váltottunk hogy hátha úgy de sehogyse. Mi lehet az oka? . Vagy ez még normális a harmadiknál? 17/L

normális válaszokat légyszii...


2010. jún. 23. 12:19
 1/9 anonim ***** válasza:
én 16 évesen feküdtem le először a barátommal. még hónapokig fájt a behatolás, és egy évig nem volt orgazmusom sem. mondjuk én, miután elmúlt a behatolási fájdalom, élveztem a dolgot. esetleg a beszélj a barátoddal, hogy izgasson fel jobban, vagy mozogjon másképp.
2010. jún. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy már túl görcsösen kezeled a dolgot, és az a baj, lazulj el , és hagyd hogy a barátod kényeztessen.
2010. jún. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Szia, próbáld megbeszélni vele hogy izgasson téged, te pedig mond neki hogy jó, olyan nincs hogy sehol se izgat ha hozzád érnek, ki kell tapasztalni aztán majd idővel sikerül! Sok sikert!
2010. jún. 23. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Igen, hosszú előjáték. Lehet, hogy még mindig görcsölsz ezen az egész szex-dolgon, nem tudsz ellazulni. A barátod feladata, hogy ellazítson és felizgasson amennyire csak tud. Valamint próbáld valahogy úgy felfogni a szexet mint kikapcsolódást, feszültségoldást, örömszerzést - mint mikor moziba mész a barátoddal.
2010. jún. 23. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nos a férfiaknál az orgazmus és a magömlés közel van egymáshoz, ezért természet-adta lehetőség a fiúknál az orgazmus, míg a lányoknál nem jelentős a fogamzás szempontjából, ezért a lányoknak ki kell tanulni, hogy hogyan lehet élvezni. Próbálkozz egyedül, de ha a barátod is szeretné, segíthet neked.
2010. jún. 23. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

De egyáltalán nem is jó a szex, vagy "csak" nem tudsz elmenni? Mert szerintem a kettő nem ugyanaz. Attól még érezheted, hogy mi történt, hogy nem élvezel el...

Én 17,5 évesen feküdtem le a barátommal, az első elején fájt csak, utána már nagyon élveztem, viszont MÁSFÉL ÉV alatt azóta sem volt SOHA orgazmusom közben. Ettől függetlenül magát az együttlétet nagyon- nagyon élvezem, mi vagy 50féle pózban csináltuk már, és egy- egy alkalommal is 3-4 pózban. Tudom, hogy tanulható a hüvelyi orgazmus (minden nő képes rá!), így most a Kegel- gyakorlatokkal próbálkozom...

Ha ujjazással képes vagy a hüvelyi orgazmusra, akkor együtt csak gyakorlás kérdése.

Ha csak az orgazmushiány az oka annak, hogy nem érzed jónak az együttléteket, akkor magadban kéne változtatni egy kicsit a felfogásodon- a szeretkezés nemcsak az orgazmusról szól...

Ha pedig nem az orgazmushiány miatt, hanem amúgy sem jó, akkor próbáljatok hosszabb előjátékot, izgulj fel annyira, hogy már ne bírd ki, hogy ne ugorj rá, és próbáljátok minél hosszabbra nyújtani az együttlétet, és olyan pózban csinálni, hogy Neked is jó legyen.

19/L

2010. jún. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...amúgy az előjáték általában sok időt vesz fel,nagyon figyel rám...meg minden de nem csak hogy nem érzem hogy jó lenne hanem semmit se érzek csak amikor betette és mikor kiveszi...ennyi,próbáltiuk más pózban is,de nem sikerült...szóval nemtudom,lehet a hozzáállásommal van baj,és nekem nem az orgazmus a lényeg de igazából unom..mert olyan mintha csak bábú lennék...
2010. jún. 23. 13:34
 8/9 anonim ***** válasza:
én sem élveztem a szexet nagyon sokáig (nem csak nem tudtam elmenni, hanem jónak se éreztem a helyzetet) fájt is stb, aztán egyszercsak elkezdtem élvezni, de az orgazmusig nagyon sokat kellett várni, és azóta is csak rásegítéssel (simizem a csiklóm közben) sikerül.
2010. jún. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
hát én 16 évesen vesztettem el....az első nem fájt....utána pedig egy kicsit feszült kb 4.-5. alkalomig. Viszont nekem már az elején a hüvelyi orgazmus is ment, szóval szerintem ez az egész ember függő
2010. jún. 23. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!