Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A mai lányok többsége hány...

A mai lányok többsége hány éves korában veszti el a szüzességét, és hány éves kortól lenne egészséges és természetes elveszteni?

Figyelt kérdés
Előre is köszi a válaszokat!!
2008. nov. 4. 20:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem 17 fölött lenne az ideális. Kb akkorra lesz lelkileg is érett rá a lány. Mondjuk ,ha valaki 16 évesen is komoly, régóta tartó párkapcsolatban él, és szerelmes, semmi akadálya annak,hogy lefeküdjön a párjával. De 16 alatt nem hinném, hogy akár a fogamzásgátlással kapcsolatban annyira tájékozottak lennének a lányok.Persze vannak kivételek.Ezért nem is lehet igazán korhoz kötni,egyéni véleményem,hogy 16-17 fölött lenne az ideális.

Én 19 évesen vesztettem el, ez már ritkaságnak számít.

2008. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
18%

És még annyit tennék hozzá,hogy sokan már 13 évesen elkezdik :S Na ez semmiképpen sem ideális!

Első voltam

2008. nov. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
36%
12-13-14 éves KISlányok járkálnak dugni ide-oda a mai világban. De az ideális kor az olyan 16-17 és az fölött!
2008. nov. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Sztem 15-17 korban ideális de ha az ember már elöbb értenek érzi magát akkor csinálja csak ne bánja a meg
2008. nov. 4. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem a szüzesség elvesztése nem korhatárhoz kötött!Ha a lány szereti a fiút és megbíznak egymásba és szeretik egymást és gondoskodnak a védekezésről akkor miért ne?

Lehet lepontozni

2008. nov. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%

:/

Én ezt nem értem.Most ha megfelelően védekeznek,miért ne legyenek együtt?Ez nincs korhoz kötve..Most lelehet pontozni,de mi olyan nagy dolog abban,hogy átszakad egy hártya.Lehet bánod,meg minden de utána meg te magad kívánod.Na ennyi.

2008. nov. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
72%

Nem a hárty a baj..hanem az hogy a szűzesség egyszeri dolog és egy 12-14 éves még egyszerűen érettlen szellemileg és lelkileg arra h el tudja dönteni mit érez, mit akar...(sztem!)és egy rossz kezdés örökre elronthatja a sexuális életüket, szerintem is egy 16-17 éves lány már el tudja dönteni hogy fel van e készülve rá.....

én 18 voltam .és elötte másfél évet jártunk..

2008. nov. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
9%
Igaz, nem a hártya a lényeg, de ha valaki elveszti 13 évesen, valószínűleg a következő aktusra nem 18 éves korában kerül sor, hanem onnantól kezdve elég sok szexpartnere lesz, ami - mint tudjuk - sok szempontból gáz. Manapság a kamaszok divatból szexelnek. Pff
2008. nov. 5. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
véeményem szerint ezek a korhatárok egyyre inkább kitolódnak. régen egy 18 éves lány már háziasszony volt. mára változtak a dolgok, tovább tart a gyerekkor amíg a szüleinktől függünk amíg nincs igazán saját feleősségünk. dea 18 év nemhiába jelent valamit, mint ahogy az érettségi szó sem. szerintem körülbelül ebben a korban ideális. 1 év ide vagy oda, nem is hinnénk de egy 17 és 18 éves lány között azért van különbség érettségben(persze személyfüggő is)
2008. nov. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
61%

Nekem volt egy ismerősöm, aki 11-12 éves korában már abortuszon esett át. Szokták azt mondani, hogy az alma nem esett messze a fájától. :)

Az ideális korban egyetértek az előttem íróval kapcsolatban. Nem véletlenűl mondják, hogy egy 18 éves nagykorú. Szerintem ez testileg-lelkileg érvényes. Bár a mai világban.......


Smile

2008. nov. 6. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!