Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha elvettem egy lány szüzesség...

Ha elvettem egy lány szüzességét az mennyire köt hozza?

Figyelt kérdés
2010. júl. 2. 12:50
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Feleségül kell venned és eltartanod a családját,ha vannak lány tesoi,unokahuga/növére akkor azokat is meg kell dugni és az ő családjaikat is eltartani.
2010. júl. 2. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

"Erre példa: Így jártam anyátokkal(I have your mother)/*Barney*\"


How I met your mother az angol címe.

2010. júl. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
75%
Ha elvetted a szözességét az semmilyen kötelékkel nem jár , viszont ha teherbe ejtetted az már más tésztam , fizetheted a gyerektartást 20 évig :P
2010. júl. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Konkrétan semmilyen. De szerintem értékeld a lányban, hogy ennyire megbízott benned és szeretett, hogy neked adta oda a szüzességét. Ez olyan ajándék, amit minden lány csak egyszer adhat oda :)

Büszke vagyok rád :D

2010. júl. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

Én ezt cáfolnám..Egyfajta érzelmi kötelék fog kialakulni köztetek..Legalábbis a lány felől irántad..

Jobban megbízik majd benned.

De mint írták,a jövőt tekintve semmi köze hozzá..Talán csak annyi,hogy megpróbálja ha úgy alakol,a kapcsolatot életben tartani...

2010. júl. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim válasza:
össze kell házasodnod ,gyerekek ,örök kárhozat
2010. júl. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

Nem lehettek ilyenek, nektek nem jelent semmit az, hogy ha a lánynak ti vagytok az első és nem a fél város után jösztök csak ?!

Azért szerintem jobban megmarad bennetek , mintha az 86.pasija vagytok a csajnak , nem ?

Persze nem jár olyan szintű kötődéssel, hogy el kell venni stb.ez olyan dolog, hogy a lánynak sem kell a pasival maradni csak azért mert ő vette el a szüzességét !

2010. júl. 2. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

A válasz írója 83%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:47


Itt nem csak azokról van szó , akik 20 éves koruk körül vesztik el szerelemből , azokat is vedd ide akik 14 évesen csinálták elsőzör , és mondjuk 20 éves kurukra átment rajtuk 8-10 csávó.Bennük nem hinném hogy van kötődés...

2010. júl. 2. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
szerintem (magamból kiindulva) nem attól függ h marad-e kötődés h hányadik volt. az első nekem egyéjszakás volt, semmi kötődés se előtte sem utána (am 19évesen), hanem inkább attól hogy amikor megtörtént a dolog, akkor milyen kötődés volt a 2 ember között.
2010. júl. 2. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

nem vitázni akarok utolsó :)

én tisztában vagyok vele, hogy sok csaj van akinek már 14 éves korában viszket a p.uncija és ciki már szűznek is lenni!az ilyen csajok gondolom szüzesség ide vagy oda szinte csak egy strigula számotokra ! de igen, lehet , hogy én magamból indulok ki, hogy nekem sokat jelentett az első, bennem is marad örökre, mármint a lelkemben , mint egy jó érzés és nem adtam magam 2 hét után oda !

ja változik a világ és nem vagyunk egyformák !

Azért akkor is csak van olyan, lány akinek elvettétek a szüzességét és éreztetek is iránta és megmarad bennetek örökre ?!

2010. júl. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!