Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első szex. Első lökés?

Első szex. Első lökés?

Figyelt kérdés
Hamarosan le szeretnénk feküdni a barátnőmmel.Én azt szeretném hogy neki a lehető legkevésbé fájjon,de nem tudom ezt hogyan tudnám elérni(ujjazással tágitáson és jól benedvesitésen kívül).És amikor először bedugom neki akkor azt szépen lassan,vagy gyorsan tegyem? hogy fáj kevésbé? Akinek van valami tapasztalata vagy egyébb hozzáfűzni valója az légyszi írja le. Előre is köszi! 17F
2010. júl. 7. 12:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
77%
Hosszú előjáték és elvileg nem fog fájni neki. ;)
2010. júl. 7. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
64%
Lassan.
2010. júl. 7. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
64%
Csak szép lassan!
2010. júl. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
91%

Egy fiú már kérdezett ilyet és neki nagyon jól sikerüt ;)

Leírom neked azt amit neki írtam. Ez nagyon aranyos tölled, hogy így törődsz a barátnőddel. Ha neked adja megát akkor nagyon szerethet tehát nem a fájdalomra hanem rád fog koncentráni, De csak finoman a sok előjáték az jó a gyorsaság szerintem a közepes nem is lassú nem is gyors :) na sok sikert és mesélj mijen volt ;)

2010. júl. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
0%
ha gyorsan bevered neki nem faj sokaig ha lassan kinzod akkor sokaig faj ilyen egyszeru:D
2010. júl. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
64%
szerintem is az arany középút lenne rá jó
2010. júl. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
29%

A válasz megírásának időpontja: ma 13:08


Tanulj meg írni, mielőtt tanácsokat osztogatnál!:D

2010. júl. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
64%

Lassan. Nekem úgy nem fájt.

17L

2010. júl. 7. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi a normális válaszokat:) írhattok még
2010. júl. 8. 10:50
 10/12 anonim ***** válasza:
77%

Romantikus hangulat, síkosítót használjatok akkor kevésbé fáj...., és jó szórakozást, ha egy kicsit bénázol az nem baj, és ha ő bénázik akkor nyutasd meg, sokat csókolgasd, és héha mosolyogj is rá, mutasd meg neki, h nagyon élvezed :) Ez majd boldoggá teszik őt :) sok sikert!!!! Nem tudom hanyadik válaszoló, de az a válaszoló akit leszólt valaki, hogy tanuljak meg írni. Na sok sikert!


A védekezést se hadjátok ki :)

2010. júl. 8. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!