Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.
Lánnyal sosem élveztem el hamar, de most fiúval voltam passzív szerepben és hamar elmentem. Mitől lehet ez? (19F)




válasza:Miért akarsz ellene tenni? :D
Örülj neki,élvezd




válasza:



válasza:



válasza:A csajok, akikkel szexeltél csak feküdtek, mint egy darab fa, vagy ők is csináltak valamit?
Mert lehet, hogy simán csak azt élvezed, hogy végre valakit érdekel a te orgazmusod is, és veled foglalkozik, nem?
Én legalábbis így lennék vele.
Kapcsolódó kérdések:
Ha veletek egykoru, vagy ha idősebb? Ha bejön neked, vagy ha nem? Milyen esetekben igen és milyen esetekben nem? És mi lenne ha egyáltalán nem tetszene?
Arra gondolok,hogy a kedvesebb,törődőbb,figyelmesebb fiúk vannak alárendelt szerepben,mikor lefekszik egy másik fiúval. Az "alfahímebb" fiúk pedig aktív szerepben vannak. Vagy ez nem feltétlenül függ össze? Természetesen itt a biszex fiúkra gondolok. Heteróknál tudom ,hogy máshogy van ez.
Tehát pl. van olyan köztetek, aki egy behatoló szerepet kedvelő sráccal összejönne, de a befogadó szerepet (is) kedvelő sráccal már nem?
Minden jog fenntartva © 2026, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!




