Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem találok párt passzívként?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem találok párt passzívként? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Sziasztok! Következő gondom lenne. Kb fél éve próbálok aktív budapesti srácot találni de egyszerűen mindenki csak irogat vagy fél találkozni! Pedig már elhatároztam egyszer kipróbálnám az orált és a szexet (passzív lennék) hogy milyen érzés lenne és ha tetszene akkor baráti alapon megtartani de nem találok 30-55 év körüli férfit akivel tudnám csinálni. Van valami ötlet hogy hol lehetne próbálkozni.

2019. aug. 18. 14:59
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok 21 éves
2019. aug. 18. 15:00
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

48 éveskén én sem találok partnert.

Aktív

2019. aug. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Hát ha Pesten nem találsz, akkor mi van vidéken?! :(

A sok kamust leszámítva.

2019. aug. 18. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Gondolom ott is ugyan az ami itt. Meg sokan inkabb irnak ahelyett hogy talalkoznank. (Nem mint ha mernek egybol de 1-2 het utan mar azert akarnek)
2019. aug. 18. 17:54
 5/14 anonim ***** válasza:
87%
Kérdező, milyen magas vagy és hány kiló?
2019. aug. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Elarulom, 1000 bol 1 "bi" lesz aki tényleg akar is kezdeni magaval valamit ilyen téren. A többi mindig csak olyan lesz,hogy szídja,hogy senkit nem talál és hogy senki nem akar találkozni,de közben ő sem,de ő kivétel természetesen.. :D (nem)
2019. aug. 21. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%
Szia, kérdező! Milyen magas vagy és hány kiló? Szokott helyed lenni? Vagy "megoldódott" már azóta? ;-)
2019. aug. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
93%
Valóban sok hangember van Pesten is.
2019. szept. 12. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
33%

Mi van vidéken?

Egy kis eldugott tanyán lakok, Debrecenbe. Amikó legyüvök a 8. emeletrüll az interspár mellett meglegeltetem a juhokat, utána a teszkó mellett megkapálom, megtrágyázom a kertemet, majd veszek a teszkóba óvszert. Itt lent vidéken a postványban a gyureksz persze csak juhbél kotont forgalmaz. Aztán azt ráhúzom a kapára, oszt beleülök. Sikosittónak disznyózsírt kennek rá. De legalább gyümőcsöt meg zöccséget nem kell vennem, azokat megtermelem a 4 sávos betonos akármicsoda mellett; meg húst se, mert disznyajaink is vannak itten a panel mellett egy kis karámba.

2019. szept. 21. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nagyon sok a hanhember pesten, de vidéken mégrosszabb... Vidéken 1-2 orálozós öregembertől sokkal többre nemnagyon lehet számítani, legalábbis én békés-pest megyei tapasztalatokkal rendelkezek és siralmas... Pest megyében 1 fokkal jobb azért bár itt is marha sok a kamus.

Amit javasolnék neked: menj el a tütübe vagy a habrolóba bulizni egyet es vki csak kezd veled. Ill ott a magnum szauna és társai DE nagyon vigyázz!!! GUMI!!! Sok sikert. Passzívként énis átérzem a dolgot...

2019. szept. 21. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!