Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Aktív bi pasik, mennyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aktív bi pasik, mennyire szeretitek ha a passzív fél valamilyen szexi női bugyit vesz fel?

Figyelt kérdés
Mindegy hogy francia, vagy tanga, de mondjuk ha ez a fétise, hogy a full csupasz fenekét abban mutassa meg.
2019. aug. 21. 15:07
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Jöhet :)

27F

2019. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ez annyira nem tetszik, férfit akarok azért vagyok férfivel. Még ha aktív szerepben is. Remélem ezért nem pontoztok le.
2019. aug. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Tudom, egyáltalán nem leszel lepontozva, teljesen megértem, csak mivel biszex a kategória, inkább hozzájuk szól.

Ők pedig szerintem nyitottabbak erre, magamból kiindulva legalábbis.

2019. aug. 21. 15:29
 4/8 anonim ***** válasza:
Jól hangzik! :P
2019. aug. 21. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az visszataszító. Ha fiúval vagyok, akkor az legyen fiús és igazi fiú, ne női bugyis. Amúgy sem mutat jól egy fiún. Női bugyit lányok fenekén nézegetek szívesen.
2019. aug. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Volt h megkert h abban szopjak

Belementem

2019. aug. 21. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én imádnám. Tapasztalatom még nincs srácokkal, de a lányos fiúk a gyengéim.
2019. aug. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tök mindegy.Úgyis letépem róla
2019. aug. 28. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!