Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Okozhat szervezeti/személyiség...

Okozhat szervezeti/személyiségi/pszichés károsodást, ha még évekig nem sikerül szexuális kapcsolatot létesítenem?

Figyelt kérdés

Lassan 30 leszek és (önhibámon kívül) még nem voltam "olyan" kapcsolatban, hiába voltam (többször is) nagyon közel hozzá és hiába akartam (exek). A frusztráltság jelei már kezdenek ugyan mutatkozni (szorongás, fokozott idegesség, esetenként pánik, cérnavékony idegekkel társított frusztrált agresszió), de nem tudom, hogy ez tényleg attól van-e, illetve, hogy hogyan súlyosbodhat.


Megjegyzem van barátnőm, csak még várni akar. Szerelmes vagyok Belé és Vele akarok élni. Nem akarom megcsalni, meg akarom Őt becsülni. Normál esetben azt mondanám, hogy oké, röhögve megvárom. Ellenben nem tudom, hogy milyen szervezeti/pszichés következményekkel járna ez. Szívesen mennék szexuális pszichológushoz (vagy mi a neve az orvosszakembernek), de tudom, hogy ilyen csak a mesében létezik.


Trolloknak jó étvágyat, üzenem nekik, hogy attól, hogy "felnőtt" vagyok, még nem jelenti azt, hogy tapasztalt illetve "mindentudó hapi" is (Ha válaszokat kapok akkor megtanulom és akkor tényleg "felnőttebb" lennék - ha tudnám hogyan kell felnőttnek lenni...). az objektív (akár orvosi) válaszolóknak meg még jobbat!


27/F


2016. jan. 8. 23:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Szervezetit nem okoz, gondolom, maszturbálsz.

Személyiségbeliben leginkább a tapasztalatlanságból fakadó kisebbrendűségi komplexust tudnám mondani, ami kihat a pszichés egészségre (sőt, egyáltalán mindenre, kezdve a környezeted értelmezésétől).


Remek, hogy van egy stabil párkapcsolatod. Szabad megkérdeznem, mire vár a lány? (És ehhez hány éves?)

2016. jan. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Szívesen mennék szexuális pszichológushoz (vagy mi a neve az orvosszakembernek), de tudom, hogy ilyen csak a mesében létezik. "


Öhm, nem. Rengeteg ilyen szakember van. Csak keress rá a google-ben.

2016. jan. 8. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

1# A lányt még egy éve se ismerem és csak kevésszer tudtunk találkozni eddig a távolság miatt. Feltételezem a szexualitás nem azonnal történik egy párkapcsolatban, hanem idővel, megismeréssel.


2# Néztem, de nem találtam olyat, ami ingyenes, vagy TB támogatott. Pénzem meg nincs ilyenre (meg jövedelmem sincs, mert még tanulok és várhatóan pár év múlva már el tudok helyezkedni - suli mellett munka kizárva, mert ütköznek.)

2016. jan. 9. 13:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!