Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Gáz ha most töltöm a 18-at és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz ha most töltöm a 18-at és még nem volt pasim? Ezek után nagyon nehéz lesz majd kapcsolatot létesítenem? (kissé visszahúzódó vagyok)

Figyelt kérdés
2011. júl. 18. 22:28
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
nem gáz sőt manapság az tiszteletre méltó is
2011. júl. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
65%
Nem gáz és csak akkor lesz nehéz, ha randa vagy mint egy .......
2011. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Dehogy lesz nehéz! Nekem sem volt még komoly, de már jó lenne. :D Akár itt is ismerkedhetsz.
2011. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem gáz..,de remélem,hogy egy normális sráccal hoz majd össze a sors.
2011. júl. 18. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem amiatt nehéz mert nem volt még, hanem mert viszahúzódó vagy..
2011. júl. 18. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 Szleipnir ***** válasza:
78%
Az én barátnőmnek 19 évesen én vagyok az első párja és szerintem ezzel egyáltalán nincs semmi baj. Az, hogy nem adtad oda magadat még, nem azt jelenti, hogy veled valami probléma van(hozzáteszem ez csak a mai liberális agyament romlott világ butasága, hogy már tizenévesen kapcsolatba kerülnek az emberek úgy, hogy semmit nem tudnak a dologról és könnyen sérülhetnek egy életre), hanem azt, hogy normális vagy. Visszahúzódó? Az általában együtt jár szerénységgel, alázattal, amik nagyon fontos erények, de sajnos kiveszőben vannak...
2011. júl. 18. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Én is visszahúzódó vagyok. írj privit, ismerkedjünk! 24/F
2011. júl. 18. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Gáznak nem gáz de akkor kevés önbizalmad... tesóm is pontosan ilyen csak ő most lett 20éves
2011. júl. 18. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Hát hogy ronda vagyok e ezt nem én ítélem meg xx : ). Sokat változtam az elmúlt években, de sajnos a félénkségem megmaradt xx . Ha egy pasi megpróbál bókolni, udvarolni sajnos nem nagyon tudom, hogyan "válaszolhatnék". Másik gond, hogy ki a tökéletes xx. Manapság a pasik vagy túlzottan nyomulnak, vagy elvárják hogy te kezdeményezz, másik kizáró ok a cigi és a pia ... hát nem tudom hogy lesz , de majdcsak alakul valahogy : )
2011. júl. 18. 22:47
 10/21 anonim ***** válasza:

Ha lenne kedved ismerkedni dobj egy levelet :)

18f

2011. júl. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!