Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Enyhébb BDSM-et szerető...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Enyhébb BDSM-et szerető lányok! Vállalnátok egyéjszakás kapcsolatban szerepcserét?

Figyelt kérdés
Kéz összekötözése hátul, szem bekötözése, farok és vibri vagy dildó punciba, popsiba, fojtogatás után cserélnétek, úgy, hogy a vibrit is használnátok?
2019. szept. 8. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Én nem tudom mi az, hogy egyéjszakás.
2019. szept. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Sőt így többszöri elolvasás után nekem a Kapcsolat és Egyéjszakás szavak teljesen kiütik egymást.
2019. szept. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nos, ilyenek a mai nők. Mellébeszélés,, hablaty, azonnal terelés majd felháborodás. Ne reménykedj, csk ne itthon keresgélj!


F, 38

2019. szept. 8. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vállalnék se egy éjszakásnál se több alkalmasnál. A bdsm-ben nekem az egyik legizgatóbb tényezők a szerepek, az egész világ egy káosz de ott nektek kettőtöknek megvan a helye, mindezt kölcsönös megegyezés alapján. Valaki felett vagy dominálok vagy letérdelek elé, a kettő üti egymást és hiteltelenné válna az egész együttlét.
2019. szept. 8. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Amire gondolsz azt úgy hívják switch, van olyan nő/férfi is aki ezt kedveli, de a BDSM az nem az egy éjszakás kalandok terepe. Sokkal nagyobb fokú bizalom kell hozzá a felek között mint a "normál" sexhez.
2019. szept. 8. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!