Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy keltsem fel egy 20 évvel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy keltsem fel egy 20 évvel idősebb férfi figyelmét?

Figyelt kérdés

Van egy "ismerősöm",akivel régen párszor találkoztam, de már több, mint másfél éve nem találkoztam vele. Legutóbb nem ismert fel, én pedig nem szólítottam le. Hogyan tudnám felkelteni a figyelmét? (Nem párkapcsolatot szeretnék tőle, csak egyéjszakást.) Nem tudom, leállna-e velem beszélni ha ráköszönnék.

21/N



2018. szept. 11. 20:13
1 2
 1/15 Eric Griffin ***** válasza:
58%
Legközelebb köszönj rá: "Szia! Megdugsz?"
2018. szept. 11. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
85%
Kérdezz rá, hogy ő is látta-e a Cassablankát! Ha igen, ha nem hívd el, hogy nézzétek meg nálad, kettesben!
2018. szept. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Megint a buszsőförös....
2018. szept. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
77%

Szólj neki hogy te vagy az aki es utána beszelgessetek!

Flörtölj és kacérkodj vele es ha érdeklődést mutat feléd biztos lehetsz az éjszakába is!

2018. szept. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
5%

Beszelgess el vele par mondatot , ha semmi jelet nem adja , hogy tovabblepne , lepj te is tovabb

Idösebb ferfi ha jónak lát ö kell teperjen erted , beigerjen dolgokat , nem te

2018. szept. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
56%
Köszönj rá! Kezdj el beszélgetni vele! Aztán kérdezd meg van e kedve felmenni hozzád? Vagy ha nem ennyire "konkrétan", akkor kávera vagy vmi hívd! Aztán probálj meg rámászni!
2018. szept. 11. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
50%
A levegő vételhez is tanácsot szoktál kérni?
2018. szept. 11. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%
Csak köszönj nekem, hogy helló! a többi az én dolgom!
2018. szept. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%
Megismerkedhetnél velem is! Én is megdugnálak! Ha kell egész nap is.
2018. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
29%

Ha legközelebb összefutsz vele akkor menj oda hozzá és köszönj rá,incselkedj,ha veszi a lapot és ö is elkezd flörtölni akkor nyert ügyed van...

De ha csak köszön és ennyi akkor hagyd, mert már nem akar tőled semmit.

Esetleg még annyit mondhatsz neki h "Figyi nem akarsz feljönni hozzám? van fent egy üveg borom és megnézhetnénk együtt a Colombot.. Tuti nem fogja kihagyni :)

2018. szept. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!