Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Leszbikus vagy heteró? Biszex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus vagy heteró? Biszex?

Figyelt kérdés

Egész életemben 2 emberbe voltam szerelmes, úgy igazán,ferfibe és nőbe is.

Tudom, van a Kinsey skála, de én pont a felénél helyezkednék el? 50-50%?

Nem tudom eldönteni melyik nemhez vonzódok jobban.

Ez azért idegesít, mert tegyük fel, összejövök egy férfival, lesz egy gyermekem majd hopp, hirtelen rájövök,hogy inkább nővel lennék??

Hogy lehet így élni?

Van, aki esetleg hasonló helyzetben van..?


22/N



2019. szept. 21. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
70%

Na ez az, amit sosem értettem a biszexekben.

Ha van egy férjem, gyerekkel, és szeretem, akkor hetero nőként sincs olyan, hogy hopp, ott egy másik jó pasi. Akkor olyan sincs normál esetben, hogy hopp., ott egy jó nő. Ha meg sz*r a házasság, mindegy, ki jön utána, nő vagy ffi.

2019. szept. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha már tisztában vagy önmagaddal akkor nem fogsz "hirtelen rájönni, hogy mégis inkább a másik nem", valószínűleg mindkét nemhez vonzódni fogsz egész életedben. Akármelyik nemből is, de válassz úgy párt, hogy nem titkolod el előtte ezt - ha tolerálni fogja, akkor még bármi lehet az életben :)
2019. szept. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem ez rossz gondolatmenet. Illetve az #◘1 válaszadónak is segítek,érteni a biszexeket :)


Amikor valakit megszeretek ,szóval szerelmes vagyok és együtt vagyok vele, akkor nem vonz a másik nem. Vagyis pont annyira, mint amennyire egy sima heterot vonz egy másik nő amikor barátnője van. Vagyis ha valaki oylan akkor megcsalja heteroként is a nőjét/pasiját egy másik ellenkező nemüvel, ha pedig hüséges és valóban szereti azt akivel együtt van akkor nem. És így van vele az is aki hűséges,de biszex, attól mert mindkét nem iránt képes érezni vágyat, nem kell folyamatosan mindkét nemmel szexelnie.

2019. szept. 21. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%

3 Így gondoltam én is mindig, ezért írtam, hogy nem értem ezt a logikát.


1.

2019. szept. 21. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
1: Akkor félreértettem sorry, akkor OK! :)
2019. szept. 21. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Szerintem kicsit félreértettétek, vagy én nem helyeztem el időben a dolgokat.

Itt nem egyik napról a másikra-gondolok.

Hanem mondjuk pl 10-15 év után.

Nyilván nem tervem, de ha úgy alakul, hogy vége egy kapcsolatnak, akkor nem maradok benne.

És erre gondoltam, hogyha utána lennék nővel, vagy férfival?

Nem keltene ez felhaborodast?

Erre gondoltam.

2019. szept. 21. 14:54
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Ahogy írtam, ha vége a házasságnak/kapcsolatnak, senkinek semmi köze hozzá, hogy kivel jössz utána össze.

Legfeljebb a gyerekednek kell elmagyaráznod a helyzetet. De ezt folyamatos neveléssel meg lehet oldani. :)


1.

2019. szept. 21. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Bi vagy az biztos. A legtöbb esetben az emberek megnősűlnek.Gyerek ,házasság.Az mellet szek kapcsolat

fiukkal.A legtöbb esetben,ha óvatosak,sosem jönnekrá.

A szex felűl múlja a lelkiismeretet.Forditott helytzetről

Még nem hallottam.Azaz,hogy féfiak eggyüt élnek.

És egy nő miatt szakítanának.

2019. okt. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!