Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit tegyek? Szerelmes vagyok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Szerelmes vagyok a legjobb barátnőmbe aki hetero!

Figyelt kérdés
Nem vagyok teljesen biztos abban, hogy hetero de abban sem, hogy nem az, hogy jöjjek rá, hogy esetleg neki is van rá hajlama és nem lenne ellenére ha többről lenne szó mint barátság?? Segítsetek kérlek, már nagyon beleszerettem:((

2019. jan. 21. 18:18
 1/3 anonim ***** válasza:
91%
Hagyd békén. Pasizik? Akkor meg pláne ne nyomulj, mert a barátságát is elveszítheted.
2019. jan. 21. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nem pasizik és szoktunk így flörtölni de ennyi.. Még nem volt barátja és nem is tetszik neki senki most, mivel a legjobb barátnőm megszoktuk ezeket beszélni
2019. jan. 21. 18:24
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Milyen jeleket adott eddig? Ha a legjobb barátnőd, nyugodtan elmondhatod neki rájöttél hogy nem vagy hetero, hogyha akar valamit és ezt tudja rólad biztosan lépni fog.

Vagy kérdezgetheted a témáról, én a legjobb barátnőm előtt nem titkolok semmit, és nincs is olyan ami tabu lenne köztünk.

2019. jan. 21. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!