Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexek tudnátok nekem segíteni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexek tudnátok nekem segíteni?

Figyelt kérdés
Szóval. 21 eves Lány vagyok. Van párom(férfi), már 3eve. Középiskolás koromban is meg néztem már a fiús lányokat, szóvá is tettem, hogy milyen jól néz ki. Viszont nem tudtam elképzelni hogy én lánnyal kavarjak. Kb fel éve közelebbről meg ismertem egy lányt, teljesen fiús kinézetű, Biszexnek vallja magát, viszont szerintem full leszbikus, mert azt mondta nem tudja fiuval elképzelni az életet csak lánnyal. Beszélgettünk, találkoztunk,es nem olyan volt ez a találkozó mint, ha a barátnőmmel találkoztam volna. Ő teljesen máshogy nézett rám, simogatott, meg puszit, meg ölelt. Ezektől nem zárkóztam el, nagyon is jól esett!!! Aztán meg csókolt azt sem elleneztem,viszont a párom miatt nem csókoltam vissza. Azóta történtek dolgok, ami miatt már nem tartjuk a kapcsolatot, viszont nagyon de nagyon hiányzik nekem, szoktam látni is, nagyon rossz, hogy nem megyek oda hozzá. Nagyon elkezdtem hozzá kötődni, és már ez 2honapja volt. Nem tudom azóta sem kiverni a fejemből, irtam neki üzenetet is, de konkrétan elkuldott a p*csába. Azt most nem részletezném mi miatt balheztunk össze. Nagyon hiányzik, bárhol meg latom ki ugrik a szivem a helyéről. Mit tegyek?, Biszexuális lennék? Írjátok le legyszi a véleményeteket. Köszönöm!!!!
2019. szept. 30. 20:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj, nem kíváncsiskodásból,, de ha nem írod le, hogy min kaptatok össze, nem lehet tanácsot adni, hogy mit tegyél. De a barátoddal szemben nem tisztességes, hogy mellette mással légy, kavarj, akár ffi, akár nő.

A további kérdésedre, igen vsz. bi vagy. Mások is vannak így :)

2019. szept. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1es kommentelő, a vita tárgya az volt, hogy a második találkozón kicsit visszafogottabb voltam, neki ez rosszul esett. Ott hagyott a semmi közepén. Aztán írtam neki össze vesztünk eléggé. Írtam neki hogy én nagyon szeretem őt miért csinálja ezt velem. Erre írta hogy inkabb hagyjuk ezt az egészet nekem azzal jót tesz ha békén hagy ilyenek. Egyébként a párom is tudja. Nagyon hosszú történet röviden ennyi mert nagyon sokáig kellene írnom. A lényeg hogy nem tudom kiverni a fejemből és nem tudom mitévő legyek
2019. szept. 30. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:
83%
Hát, ez alapján egy totál hisztis, flúgos nő... én próbálnám elfelejteni.
2019. szept. 30. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolsó. Igen. Nagyon az. Azt mondta tudni kell őt kezelni. Hát nagyon nehéz!!!! Mindenen meg haragudott
2019. szept. 30. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
17%

Bocsi,de biszex vagy,ezt elkell fogadd.Csak lépd át a határt,és nem fogsz többet agyalni.Ha nem teszed,az egész életed,elöbb utobb darabokban fog heverni.A kapcsolatod

a fiuval attól megmarad.Nem kell megtudnia.

2019. okt. 2. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!