Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet, hogy már csak a férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy már csak a férfiakat szereti?

Figyelt kérdés

Megismertem egy bisexualis férfit/35 fölötti/

Akkor még egyedülálló volt amikor megismertem, én férjezett mai napig.

De mondta, hogy neki valahogy nincsen szerencséje a nőkkel.

Nem is volt neki kapcsolata még komolyabb. Sem nővel, főleg férfival, de szexualis eletet folytatott , alkalmi kapcsolatai voltak, csak ferfiakkal. Mikor megismert engem nagyon örült, azt mondta hogy en vagyok es leszek is az egyeduli nő az életében.

2 éven keresztül odáig volt értem

Ezt mindig ki is mutatta.

Fel hivott engem mindig csak hogy halljuk egymást.

Gyakran talalkoztunk, együtt voltunk.

Aztán tavaly nagy fordulat lett számára végre talált magának egy meleg férfit. Ők azóta együtt vannak. Teljes lett neki a szexuális élete, viszont velem már szinte nem is szeretkezik.

Ha talira kerulne végre a sor, mindig közbe jön neki valami.

Hivatkozik távolságra,(100km/vonattal ami érdekes módon addig a 2 évig nem okozott gondot mig nem lett neki állandó férfi kapcsolata..munkára..ha meg szabad ideje van , szabadnap akkor rögtön a férfival találkozik.. Akar még Ő egyáltalán tőlem valamit?

Persze irja hogy rám is szüksége van..mint egyedüli nőre aki őt elfogadja...

Egyszer amikor dühös volt rám valamin osszevesztunk azt mondta koztunk márcsak barátság lehet, de azóta kibekultunk es azt mondta minden marad koztunk a régiben..

De mint mondottam nem nagyon erolteti meg hogy velem lehessen.

Volt olyan hogy azt is mondta hogy túlságosan rá akaszkodo vagyok azzal, hogy mondom neki hogy jo lenne kicsit kettesben lenni..

Meg azert mondja hogy Ő is ugyanúgy szeretne velem kettesbe lenni de mióta lett állandó párja meg egyre többször hozza fel hogy en ferjnel vagyok.

Miért ezt akkor nem tudta amikor elkezdett velem csokolozni meg szeretkezni?

Magyaran amikor bele ment velem ebbe a szeretosdibe?

Most kezd rá döbbeni hogy en ram megsincsen szüksége? Vagy tenyleg csak a ferfiakat szereti ??



2019. okt. 3. 00:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Örülj hogy a férjedet nem csábította el. Ha vele költözik össze akkor egyedül maradsz.
2019. okt. 3. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Még a kapcsolatuk elején igen féltékeny volt rám, de ezt megbeszeltek es állítólag már egyáltalán nem féltékeny..ja hát leesett hiszen nincs is mire féltékenynek lennie, hiszen amióta ők össze jöttek, velem a pasi alig van.
2019. okt. 3. 01:08
 3/12 anonim ***** válasza:
A férjed meg a pasi ismerik egymást?
2019. okt. 3. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Igen, ismerik egymást.

És barátok is

2019. okt. 3. 01:47
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Milyen romi 😄
2019. okt. 3. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem meg egyikőtök sem normális.
2019. okt. 3. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
De neked mi a bajod ezzel? Nekem ez nem tiszta.
2019. okt. 3. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom hiányzik neki a srác farka
2019. okt. 3. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

na, várjunk. szóval te egy házas nő vagy, ez a biszex pasi pedig a szeretőd, és te kiakadsz azon, hogy végre talált magának valakit (történetesen pasit), akivel ő rendesen együtt van? :D öhm, izé... :D nem kérdés, hogy túl sokat akarsz

hogy a francba ne lenne a pasinak baj, hogy te férjnél vagy, ha ráadásul még barátok is a férjeddel, ahogy mondtad. azon csodálkozom, hogy ez még nem derült ki?

én azt mondom, engedd el ezt a szeretősdit mindenképpen. hagyd, hogy boldog legyen a párjával

2019. okt. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A férjed tud arról, hogy ez egy nyitott házasság, vagy titokban jársz össze a másikkal? Kicsit összezavarodtam.
2019. okt. 4. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!