Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Honnan tudhatom, hogy biszexuá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudhatom, hogy biszexuális vagyok?

Figyelt kérdés
Fura ezt itt megkérdezni, de nem vagyok biztos magamban. Volt már barátom, érdekelnek is a fiúk. Viszont már egy jó ideje a lányok is hasonló mértékben. Az elején hagytam, mert gondoltam csak valami fellángolás cucc, de még mindig jelen van. Igazából ha elgondolkodok azon, hogy összejöjjek vagy lefeküdjek egy lánnyal, egyáltalán nem riaszt vissza a gondolat. Viszont ha gondolatban kicsit is konkretizálom, hogy tényleg egyben a lányok iránt is vonzódom, borzalmasan rosszul érzem magam, lelkiismeretfurdalásom van, mert úgy neveltek, hogy ez nem helyes szexuális irányultság... szóval nem tudom most mi legyen :/ 18/L

2019. okt. 10. 21:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Pontosan onnan, hogy vágysz-e rá, ha igen (izgalmat, kíváncsiságot vált ki milyen egy azonos neművel lenni) akkor biszexuális vagy. A lelkiismeret-furdalásod, komplexusod azért van mert még nem fogadtad el saját magadat. Ez a XXI. század, nem mások elvárásainak, erkölcsi értékrendjének kell megfelelned - a te életed. Döntsd el, hogy frusztrálódni akarsz, vagy kiteljesíteni saját magad.

Megjegyzem, a társadalom sokkal elfogadóbb a női bisexualitással (sőt).

2019. okt. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Mi legyen? Éld a saját életedet, és ne azt, amit ráderőltettek.
2019. okt. 10. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
94%

Olyan, hogy helyes szexuális irányultság nincs. Régen már azért is te voltál a sátán, mert nem misszionárius pózban szexeltél.


Persze lehet, hogy ezidáig próbáltak a szüleid egy általuk helyesnek vélt modellt bemutatni, de annyi biztos, hogy amikor a gyakorlat jön, megváltozik az egész.


Te ebben a korban még csak a tested, vágyaid felfedezésének elején tartasz. És ez még jó pár évig így is lesz, mert furdalni fog a kíváncsiság, hogy milyen lehet egy lánnyal. Milyen lehet bepasizni, becsajozni. Milyen lehet a párommal behívni valaki szerencsést egy hármasba. Milyen lehet az anál, és társai.


Bármi lehet izgalmas, és amíg ki nem próbálod hogy milyen, addig nem is fogod tudni. És szserintem sokszor pozitív csalódás ez. Számomra a kikötözés volt meglepően jó élmény, de évekbe telt mire kipróbáltam.


Nem tudom, hogy hol élsz, de én azért azt tapasztalom, hogy az emberek java már nem elutasító ha a szexualitás jön szóba, pláne nem a te korosztályod. És le merem fogadni, neked is jó érzés lesz, ha legördül a nagy kő a szívedről.


Szóval klisé duma, de csak sodródj az árral

2019. okt. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha ez nyugtat én is épp ezzel kűzdök. Egyáltalán nem tudom mivan vagy mit érzek de elkezdtek a nők is érdekelni. Jelenleg barátom van de néha ritkán eléggé de van hogy meglátok egy nőt és beindul a fantáziám hogy mi lenne ha. De én még szű vagyok szóval olyan szinteken nem gondolkodom. 16/L
2019. okt. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!