Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Csajok! Voltatok már lánnyal?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Voltatok már lánnyal? Aki igen el tudná mesélni?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok és nagyon izgat a gondolat, hogy milyen lehet nyalni stb... sajnos még nem volt alkalmam kipróbálni. Nektek hogyan jött össze? Milyen volt?
2019. okt. 25. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Mit kell ezen mesélni? Próbáld ki :) Wow! party, internet. A valódi leszbikusok, biszex nők nem fognak a szexuális együttléteik részleteiről beszámolót tartani idegeneknek.
2019. okt. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sokáig binek gondoltam magam, de rájöttem, hogy annyira nem vonz a női test. Nem volt semmi extra, ujjak, meg nyalakodás csak. Nem volt rossz érzés, de nem tudott “beindítani” a dolog engem egyáltalán. Próbáld ki, hátha neked bejön.
2019. okt. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!