Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért érzem ezt? Tapasztalt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem ezt? Tapasztalt valaki hasonlót?

Figyelt kérdés

Nem tartom magam melegnek, de az utóbbi időben egyre inkább vágyom arra, hogy egy férfit leszopjak. Nem szerelmes akarok lenni, egyszerűen csak barátok lennénk és néha hagyná hogy kényeztessem. Nem az számít, hogy biszex vagy meleg vagyok-e... tök mindegy, engem csak az érdekel hogy tapasztalt-e már hasonlót valaki közületek?

Köszi a normális válaszokat! 24/F



2019. nov. 9. 20:13
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
Én nagyon vágyom,hogy egy férfit leszopjak,de én lány vagyok.
2019. nov. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Mégis, milyen férfire vágysz?
2019. nov. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Az elsőnek tudok segíteni 🤭
2019. nov. 10. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sok biszex pasi van akit érdekel milyen lehet egy másik srácot leszopni, megfogni a farkát, heréit. Megnézni hogyan maszturbál.
2019. nov. 12. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 K.L.Kiss ***** válasza:
Bizony sokan érzünk, éreztünk ilyet. Van, aki nem csak érzi, hanem meg is csinálja. És az is igen izgalmas dolog. Főleg, amikor lüktetve spriccel a manduládra.
2019. nov. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert bisex vagy.
2019. nov. 12. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!