Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Aggódom nem tudom hogy ez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aggódom nem tudom hogy ez most megeshet vagy valami baj van valaki hasonlót tapasztalt már?

Figyelt kérdés

Vettem be 2hete eseményutánit egy hétre rá beteg is lettem ahogy kell de a vérzés nem múlott el 5-6 napután ma van a 8.nap és még mindig "pecsételek"

Valakinek hasonlo tapasztalat ?


2017. jan. 22. 07:22
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Az esemény utáni tabletta egy lórugásnyi hormon bomba és felboríthatja a ciklusod szóval ne csodálkozz ha nem jön meg vagy hónapokig össze-vissza menstruálsz. Vagy épp van ez a pecsételés..
2017. jan. 22. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem beteg lettél, hanem menstruálni kezdtél. Idióta nőtársaim, mikor fogjátok már fel, hogy a menstruáció nem betegség?! 😓😠😦😬😕

20N

2017. jan. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ha ennyire zavar ne vagyél több levegőt
2017. jan. 22. 18:03
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha ennyire zavar ne vegyél több levegőt
2017. jan. 22. 18:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!