Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Menjek bele egy ilyen kapcsola...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Menjek bele egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Biszex vagyok, de a nők sokkal jobban érdekelnek, mint a férfiak. Van amikor viszont váltakozik az, hogy kikkel ismerkedem többet. Most egy olyan hibába estem bele, hogy egyszerre próbáltam nőkkel és férfiakkal is ismerkedni, míg végül az lett az eredmény, hogy elkezdtem beszélgetni egy sráccal, akivel találkoztam háromszor is, és kb minden nap beszélünk azóta. A legrosszabb az, hogy az elején még érdekelt is volna a dolog, de nem is vonzódom hozzá, és a hiánya se hatna meg különösebben, de van rajtam az a bizonyos nyomás, hogy párkapcsolatom meg még nem volt, és 22 évesen jó lenne már valaminek történnie. Próbálom magamat meggyőzni, hogy később is bele tudok szeretni, csak idő kell meg stb. holott a legnagyobb visszatartó erő az, hogy inkább lánnyal szeretném még az első párkapcsolatomat is. Kihasználni és megbántani meg nem szeretném a srácot, akivel beszélek, de kb minden gondolatom, ha szerelemre vagy érzésekre irányul, akkor a nők jutnak eszembe. Van értelme megpróbálnom bekényszeríteni magam egy ilyen egyoldalú dologba?

2019. nov. 10. 22:47
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Nincs értelme, ne menj bele.

Igazából megválaszoltad magadnak, már csak a "kötelességtudat" vezérel. Ne hagyd.

2019. nov. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én belementem egy ilyen kapcsolatba. Nem sokáig tartott.. Ha elején nincs meg a vonzalom később se lesz😐
2019. nov. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatból írom, hogy szerintem sincs sok értelme így belemenni ebbe a kapcsolatba. A sráccal is és magaddal is kiszúrsz.
2019. nov. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Viszont az a poén, hogy kalandom már volt pasival, de semmit se éreztem akkor iránta. Valahogy mégis megtörtént :(
2019. nov. 11. 20:43
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
És lányba voltál már szerelmes, vagy egyszerűen csak tudod, hogy biztosan nővel szeretnél kapcsolatot? Amúgy van olyan, hogy testileg mindkét nem vonz, de szerelmes csak az egyik nembe tudsz lenni.
2019. nov. 12. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Férfiakba sose voltam szerelmes, csak nőkbe :/
2019. nov. 12. 23:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!