Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ki szeretném próbálni lánnyal,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki szeretném próbálni lánnyal, hogy kezdjek hozzá?

Figyelt kérdés

Hetero kapcsolatban élek, a szexszel nincs probléma, de kb. 7-8 éve fantáziálok lányokról is. Legfőképpen hogy összedörzsöljem egy másik lánnyal, de egyéb is szóba jöhet :) Párom ismeri a hajlamaimat, ő mindenképpen ott szeretne lenni, de én szívem szerint titokban csinálnám, hogy el tudjam engedni magam. Baj az, hogy nem tudom, hol találhatnék ehhez partnert. Mit tanácsoltok? (Para...már így leírva is felizgulok)

25/L



2019. nov. 16. 16:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
38%
Én is nagyon ki szeretném már próbálni lánnyal!26/F
2019. nov. 16. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szerencsét tanácsolok, mert a nők többsége nem vevő ilyenekre, de ha nagyon kutatsz biztos találsz ilyet.
2019. nov. 16. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
2. kérdező, nem olyan biztos az ;)
2019. nov. 16. 16:54
 4/15 anonim ***** válasza:
78%
"Titokban csinalnam". Normalis lanyoknal mar ezzel sikerult elasnod magad. Legalabbis nalam igen. 23/L
2019. nov. 16. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

Kedves 4-es kérdező, a titokban csinálás azt jelentené, hogy nem lenne ott a fiúm, nem pedig, hogy megcsalási szándékom van, mellesleg ő maximálisan támogatja, hogy kiéljem ezt az oldalam akár nélküle. De örülök a kommentednek, újra megerősítést nyert számomra, hogy egyes emberek egy mondatból leszűrik a másik szándékait, ahelyett hogy kérdeznének.

További szép estét neked :)

2019. nov. 16. 17:18
 6/15 anonim ***** válasza:
Majdnem biztosra veheted mondjuk mert a nők többsége érzelmes. Van valamennyi lazább erkölcsű is na őket kell keresned.
2019. nov. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
94%
Én biztosan nem csinálnám úgy, hogy a párod is ott van. Komolyan nem fogom soha megérteni az ilyet. Lehet, hogy én vagyok régimódi, de szerintem a szeretkezés két emberről szól és nem többről. Ha nem ér hozzám se meg a másikhoz se már azt se bírnám. Ha valakivel szeretkezek, akkor csak őt akarom, nem kell néző. Szerintem sok biszex meg leszbikus nő gondolkodik így. Kevés olyan van, aki ebbe belemenne. Szerencséd van, ha találsz erre embert. Ha a párod mindenképpen ott szeretne lenni szerintem nagyon kevés esélyed van arra, hogy legyél lánnyal. Nagyon kevesen vannak szerintem, akik belemennének ebbe.
2019. nov. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Utolsó kérdező, először is, hát hallottam érdekes sztorikat ismiktől, még cifrábbakat is. Másodszor, hálistennek elég... hogy úgy mondjam... nyitottak vagyunk a szexben a párommal, és az ember nem is gondolná, hány olyan nő van, aki ilyet bevállalna. De hát embere válogatja, nincs ez ráerőszakolva senkire. Az meg hogy ki mit gondol rólam emiatt, a legkevésbé sem érdekel.
2019. nov. 17. 05:02
 9/15 A kérdező kommentje:
Hetes válaszoló, még azt hozzátenném, hogy pár éve pont így gondolkodtam, mint te :) de valahogy ez megváltozott
2019. nov. 17. 05:08
 10/15 anonim ***** válasza:
Te milyen kérdezőkről locsogsz? És hogy hogy kezdj hozzá: semmiképpen ne leszbikust keress, hanem biszexet, aki elviseli, vagy élvezi hogy a párod rátok verje a fa.szát... És legyél egyenes, írd meg hogy hármashoz kerestek partnert. Nincs azzal semmi baj, ha nem kamuzol és mind benne vagytok. Van éppen elég szexpartner kereső, legyél már életrevaló.
2019. nov. 17. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!