Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek atlagba mennyi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek atlagba mennyi emberbol mennyi szub?

Figyelt kérdés
En speciel egy dom srac vagyok aki biszex. Emiatt erdekel, hogy peldaul a lanyok es a fiuk mekkora resze lehet szub? Mekkora az esely, hogy talalok partnert a vagyaim kielesere?
2019. nov. 25. 20:35
 1/7 anonim ***** válasza:
10-ből 7 ember szerintem szub.
2019. nov. 25. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Több a sub mint a dom. Én switch vagyok, de a dominaság jobban vonz. L/bi
2019. nov. 25. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor legalabb boven jut partner nekem!:D
2019. nov. 25. 20:47
 4/7 A kérdező kommentje:
Es van olyan szub aki szivesen beszelgetne?
2019. nov. 25. 20:50
 5/7 anonim ***** válasza:

Én 23F szub vagyok.

Eddig csak nőkkel feküdtem le, csupán a fantáziám kalandozott el eddig a bi felé.

De ha gyakorlattá válna, nekem mindenképp kellene egy nő jelenléte is. Akár egy domina, aki rákényszerít olyan dolgokra, amit eddig nem mertem kipróbálni.

2019. nov. 26. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én azt figyeltem meg a bdsm témájú oldalakon, hogy a hetero emberek között még nincs is akkora aránytalanság. A biszex tagok túlnyomó többsége azonban subként van regisztrálva.

De mindez lehet csak ezért, mert egy aktiv domot szeretnénk találni...

20l

2019. nov. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Passzívnak lenni mindig könnyebb, egyszerűbb, mint olyan aktívnak, aki érti a dolgát, nem csak simán önző bunkó.
2019. nov. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!