Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Miért van, hogy egy heteró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van, hogy egy heteró identitású személy nem lehet heteró ha volt élménye a saját nemével, de egy meleg vagy leszbi identitású lehet meleg/leszbi akkor is ha volt éleménye az ellenkező nemmel?

Figyelt kérdés

Gyakran belefutok ezen az oldalon, hogy ha egy nő/férfi heterónak vallja magát(és csak az ellenkező nembe tud beleszeretni,ellenkező neművel akar kapcsolatot), de bármilyen élménye volt azonos neművel,pl.csak csók,csak petting,csak 1 szex, akkor már leoltják, hogy onnantól kezdve hogy ezt megtette nem nevezhető heterónak.


Mondjuk ez logikus is.


De főleg a leszbi kategóriában szintén rengetegszer belefutok, hogy mindegy, hogy ők hogy és hányszor keféltetik magukat pasikkal,akkor is leszbikusok.


Pedig ha logikusan nézzük...Vagy ha magából indul ki pl.egy heteró ember... Tehát ha egy valóban heteró heteró ember nem tud szexelni a saját nemével, akkor egy valódi leszbikus hogy tud pasival? Ennyi a kamu, divat leszbi,vagy mi vagyunk fogalomzavarban és ők nem is gondolják komolyan ezt a csak nők dolgot?🤔🧐


2019. dec. 8. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert 1, emberek nem vallják be maguknak sem, hogy biszexek. 2, divatleszbik. Van meleg ismerősöm, elég közeli családtag. Az igazi melegek nem ilyenek mint itt, és az igazi heteroknak nem volt soha kalandjuk azonos neművel.
2019. dec. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De ezen az oldalon kb.az összes leszbikus nagyokat kefélt anno pasikkal, és büszkék is erre. Akkor ő milyen leszbik?
2019. dec. 8. 20:46
 3/7 anonim ***** válasza:

#1 vagyok.


Csalódtak a pasikban, szóval inkább nővel vannak de azért néha kell a farok. Biszexek, de inkább leszbinek hívják magukat, mert kapcsolatot lánnyal akarnak. Szerintem olyan emberek, akik hitegetik magukat valamivel az igazság helyett. Bár biszexként, sosem értettem hogy miért jó, ha valaki leszbinek hívja magát, miközben nem teljesen az. Ja és még egyébként azért is, mert a valóban leszbi csajok nem kezdenek biszexekkel. Ezért inkább mindenki leszbinek hívja magát.

2019. dec. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Vagyis igazi leszbik nem is léteznek?


Mert ha abból indulok ki hogy én heteró vagyok,és nincs az a kényszer,kíváncsiság, semmi amiért egy nővel lennék és pont. De itt folyton olyanokat olvasok, hogy "leszbi vagyok, de..."

2019. dec. 8. 21:42
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem leszi, nem meleg, nem hetero hanem biszex. Egyébként is, nem tökmindegy milyen kategória, miért akarjátok saját magatok beskatulyázni??? Olyan a nemi életetek, vágyaitok amilyen, a tiétek, élvezzétek, másnak meg nincs köze hozzá csak a partnerednek.
2019. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Akkor minek vannak megalkotva ezek a fogalmak?


Olyan mintha tök mindegy lenne hogy autó kombi,szedán vagy crossover, menj azzal amelyik megfelel neked és élvezd az utat. De ettől még egy kombi kombi marad, egy szedán szedán marad stb. Attól hogy nem veszel figyelembe egy fogalmat az még létezik.

2019. dec. 8. 21:58
 7/7 anonim ***** válasza:

Leginkább azért mert mivel a heteró az "alap" ezért sok meleg megpróbálja magát heteró kapcsolatba eröltetni, elhitetni magával hogy nem meleg, stb van elvárás hogy heterónak kell lenni. Meg van olyan ember aki addig nem biztos amíg nem próbálja ki. Ez leszbikusoknál elég gyakori, főleg ha egész életében azt hallotta hogy nőknél normális nem élvezni az együttlétet, normális a közeli "barátság" másik nővel az még nem jelent semmit. Van több leszbikus ismerősöm, az egyiknek volt lár kapcsolata (nem szexuális) pasikkal és mondta hogy nem kimondottan élvezte, de azt hitte ez a normális és csak aztán jött rá hogy mi van amikor elösször volt lánnyal és érezte a külömbséget. Hogy áh, szóval normális esetben nem émelyegsz csókolózás közben és ha a párod hozzád ér nem kéne pánikolnod.

Heteró embereknél viszont nincs az az elvárás hogy meg kell próbálni azonos neművél mert mi van ha? Szóval ebben az esetben ha megpróbálja, feltételezik hogy legalább kicsit vonzódik a saját neméhez, mi más oka lett volna rá?

Egyébként le lehet olyannal feküdni akihez 100% nem vonzódsz szexuálisan, csak nem éri meg. Szóval ez leginkább kettős mérce ami onnan jön hogy heteróként az hogy ellenkező nemhez vonzódsz vagy az adva van, azt tanulod hogy ez a normális nem kell kideríteni semmit. Melegeknél sokan nem tanulják meg, csak késöbb hogy ez egyáltalán opció (én hülye 14 éves koromig nem tudtam hogy mi az hogy homoszexualitás) Egyébként szerintem ha valaki heteróként egyszer csinált vmit azonos neművel, mért mi van ha, aztán az is megerősítette hogy, nem, ő heteró azt nem kell letolni és lehet ezek után is heterónak nevezni. Megnézte, nem jött be ennyi. Ha élvezte akkor ott már van valami.

2019. dec. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!