Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Van olyan nő ismerősötök, aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan nő ismerősötök, aki 45-50 körül jött rá egy bizonyos személy által, hogy nem full heteró, mert a nőkhöz is vonzódik?

Figyelt kérdés
Mi volt a sztori?Mennyi idő alatt döbbent rá az illető?
2019. jan. 12. 16:52
 1/3 anonim ***** válasza:
79%

Miútán elváltam elkezdtem ‘élni’, sok mindent kiprobáltam. Egy buli alkalmával összejöttem egy fiatal lánnyal egy éjszaka erejéig, másnap józanul kicsit zaklatott voltam emiatt, de valamiért jó érzést is váltott ki belőlem az egész. Rájöttem hogy sokkal jobb volt vele a szex, mint a férfiakkal és éreztem, hogy elindított bennem valamit. Azóta biszexnek vallom magam és már leszbikus kapcsolatom is volt.

48/N

2019. jan. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
34%
#1: Nagyon helyes. :)
2019. jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én ugyan erre korábban döbbentem rá, de azért ha nem köveztek meg érte leírom én is a kis sztorimat. Végig úgy gondoltam, hogy heteroszexuális vagyok, kíváncsiságból kipróbáltam volna milyen egy nővel "buliból" de szexuálisan nem izgatott a téma. Aztán megismerkedtem egy nővel aki különleges volt a számomra. Sosem tudtam olyan könnyen lányokkal barátkozni mindig inkább fiú barátaim voltak, de vele máshogy volt, azonnal egy hullámhosszon voltunk. Először azt hittem, hogy nagyon szoros barátok vagyunk, olyan kapcsolatunk volt amit más lánnyal sosem éltem meg. Mindig együtt voltunk, nem voltak egymás előtt titkaink, volt, és szinte mindent együtt csináltunk, sokszor együtt is aludtunk összebújva. Aztán rájöttem, hogy valahogy beleszerettem és elkezdett vonzani szexuálisan is. Sajnos ő hetero volt és megijedt amikor elé álltam ezzel, még barátok vagyunk, de már csak átlagos barátok. Azóta nem találkoztam más olyan nővel aki ennyire megfogott volna, de nem zárom ki a lehetőséget, hogy lesz még ilyen valaha.
2019. jan. 13. 03:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!