Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Nem tudom hogyan tovább. Jó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tudom hogyan tovább. Jó ötlet tönkre tenni a saját életem?

Figyelt kérdés
Pár hónapja szakítottam volt párommal és nagyon meg viselt . El jutottam végre arra a szintre hogy túl vagyok rajta. Viszont azóta egyre inkább arra gondolok hogy családot alapítsak ráadásul fiúval ( 3 évig volt barátnőm) nem tudom mi tévő legyek , néha jól érzem magam fiúval is jól esik az érintés törődés, de a szex nem annyira mint nővel... Gyereket szeretnék és egy kis családot ami csak az enyém de félek hogy egy idő után megint nővel szeretnék lenni és nem szeretném majd tönkre tenni más életet sem de annnyira össze vagyok zavarodva nagyon szeretnék egy gyereket. Leginkább attól tartók hogyha nem tudom meg állni a helyem a férjemmel apa nélkül kellene nevelnem a gyerekem.. Nem merek pasival lekomolyodni félek hogy el fogom cseszni ... Nem csak a saját életem de a gyerekem és a srác életét is nem tudok mit tenni inkább éljem az életem egyedül míg élek?! Olyan rossz ez az érzés már előre félek. ( Kérlek ne ítéljetek ezért csak a hülye gondolataim ami miatt jó pár éjszakát ébren töltöttem így picit jobban érzem magam hogy másokkal is meg tudom osztani mégha hülye ötlet is ) ...
2020. jan. 7. 09:46
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
23%
Hát először is nem tudom, hogy meleg párok örömbe fogadhatnak e, de ha igen, gondolj bele abba, hogy akkor szegény gyerekkel csesznél ki. Mit gondolsz mennyire lenne neki kínos a haverjai előtt, amikor az anyja nevére azt kellene válaszolnia, hogy Kovács Géza? Ez így nem normális dolog. Neked kell elhatározni magad... gondolom felnőtt ember vagy már. Akár a tövén, akàr végén akarsz lenni a faroknak, semmi gond nincs vele, de gyereket szerintem csak normális pár neveljen fel. Vagy esetleg egyedül. Még az sem olyan gáz, mintha 2 pasi.
2020. jan. 7. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Jaaa az ki maradt 23 B / lány
2020. jan. 7. 09:59
 3/12 A kérdező kommentje:
Az a gond , hogy nem tudom el képzelni se pasival se nővel az együtt élést viszont a " normális " család és elvárás miatt meg próbálnám egy férfival családot alapítani viszont nem lennék boldog és biztos idővel a párom is rá jönne hogy nem vagyok az és ha mégis ki bírom majd a gyerekem fogja érezni hogy valami nincs rendben... szóval elég bonyolult amire most épp kitérni szeretnék 😔
2020. jan. 7. 10:02
 4/12 anonim ***** válasza:
Hany fiú kapcsolatod volt? Nem lehet hogy egy fiú után ítéled meg az összes férfit?
2020. jan. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem . Nem ítélem el volt már több fiúval is dolgom
2020. jan. 7. 10:21
 6/12 anonim ***** válasza:
77%

Az én párom is biszex. Megengedem neki hogy a barátnőjével kihancúrozza magát. Utána lenyugszik. Jobb a szex is utána.

Keress olyan pasit akit nem zavar ha nővel is vagy néha.

2020. jan. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Hát itt az a kérdés hogy miert nem akarsz férfival családot alapítani? Félsz hogy elcseszed vagy nem tudsz szerelmes lenni egy pasiba?


Ha a második akkor szerintem nehez lesz hiszen csak azért valasztanál ferfi partnert hogy megfelelj a társadalmi elvárásoknak és ne szóljanak meg. Nem ítelem el ha két azonos nemű együtt él de abban nem vagyok biztos hogy egy gyermeknek nem rosszabb-e.


Ha az első akkor az szvsz a könnyebbik. Hiszen csak gátlások vannak benned amiken felül lehet kerekedni. Azzal hogy férival élsz és van családod, de nőkkel is kívanod a szexet az megfelelő partner esetén még jól is elsülhet.

2020. jan. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
27%
Ember vagy, vagy egy állat? Ha ember, akkor tudsz parancsolni az ösztöneidnek. H állat akkor ne vállalj gyereket, mert nem neked való.
2020. jan. 7. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
69%
#8-as, nem biztos hogy mindenkinek használ a Csernus-féle alázógép stílus:)
2020. jan. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
8 meg ne haragudj de az ilyen embernél aki semmiről semmit nem tud, és kommentel mint egy marha annál nagyobb állat nem kell . Szép napot !
2020. jan. 7. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!