Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Első férfi-férfi alkalmat egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első férfi-férfi alkalmat egy bi vagy meleg sráccal lenne érdemes?

Figyelt kérdés
2020. jan. 9. 11:22
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én bi vagyok, még nem próbáltam semmit, de ugyanúgy bivel próbálnám ki.


30/f

2020. jan. 9. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mindegy. Inkább legyen szimpatikus az illető neked, hogy jobban élvezd. :) Én bi-ként szoktam időnként keresgélni, de fontos, hogy olyan legyen, aki szimpatikus.
2020. jan. 9. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én bi vagyok és bivel is próbáltam, aktívként
2020. jan. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy lenne, csak legyen szimpatikus, szintén kezdő és korban hozzám közeli huszonéves.
2020. jan. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ahogy a #2-es írja, teljesen mindegy, fontosabb hogy meglegyen a kölcsönös szimpátia és megtaláljátok a hullámhosszt, hogy mit és hogyan akartok egymással megélni.
2020. jan. 9. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalatból írom, hogy biszex csak biszex-el kezdjen. Egyrészt nem megy át érzelmi síkba, másrészt a melegek közt sok olyan van, aki később nyomul, sőt zsarol. Nem egy ilyet olvastam már itt.

Mikor első élményem volt férfival,szintén egy bi volt. Csodálatos volt, de nem volt érzelem. Azóta volt ilyen haverom, szintén bi, max jó haveri szintig mentunk el. De ritka ilyet találni, mert az életben a legtöbb nagyon gyáva, mert lelkileg nem kész rá, csak ábrándozik.

2020. jan. 9. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!