Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hány éves aktívval érdemes...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves aktívval érdemes kipróbálni?

Figyelt kérdés

Egy teljesen kezdő fiatal passzívnak milyen korú aktívot érdemes keresnie, hogy ha csak egyszer akarja kipróbálni az anált de akkor élvezni akarja?

Mennyivel idősebbel? 24



2018. okt. 20. 13:34
 1/4 anonim ***** válasza:
93%
Engem egy apám lehetne korú férfi dugott meg először. Nagyon élvezten, és nagyon jó volt, hogy figyelt rám, hogy nekem jó legyen.
2018. okt. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%
Engem egy 47 éves pasi dugott meg 23 évesen. Nem nagyon figyelt. Csak megdugott és elélvezett. Nem volt jó.
2018. okt. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
36%

18 évesen 45 évessel fantorpikus volt 🤗

23/N

2018. okt. 21. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
18 évesen egy 28 éves tapasztalt srác dugott meg először. Nem fájt, mert figyelmes volt és óvatos, de másnap a második és harmadik alkalom szintén vele már kimondottan jó volt.
2019. aug. 27. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!