Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lányok fiúk válasza egyaránt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok fiúk válasza egyaránt érdekel, ezért a kategória. Ki próbálta már felnőttként a pelenkát?

Figyelt kérdés
Újabban izgat a gondolat hogy pelusba pisiljek.Nadrágba tetszik,néha szoktam kedvtelésből és felizgat az érzés!Valakinek a témában van tapasztalata?

2020. jan. 14. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:
27%
Beteg vagy. Jó lenne ha látna szakember.
2020. jan. 14. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1-csak azért mert számodra felfoghatatlan hogy valaki ezt is szereti.
2020. jan. 14. 00:50
 3/9 anonim ***** válasza:
71%
Én igen.Semmi rossz nincs benne)Amugy se tudsz mit kezdeni ezzel a fétissel.Rajtad marad.Ki kell élni,néha erosebben jön,néha gyengébben,de megmarad.Viszont nagyon jó)
2020. jan. 14. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
En nem, viszont voltam önkéntes idősek otthonaban ott sok embert kellett sajnos pelenkazni
2020. jan. 14. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
11%
Lányok válaszára ne számíts, de ilyenre még a fiúk közülnis csak a nagyon betegek válaszolnak.
2020. jan. 14. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
23%
Befeküdhetnél pár hónapra egy klinikára, ott pelenkáznak ha besz@rsz és megtudod milyen!!
2020. jan. 14. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Ahogy elnézem nem sok toleráció szorult egyes emberekbe!Mi ez a betegség mánia nálatok?Ez nem az,ebből nem lehet és nem is kell kigyógyulni.Szexuaálisan mi izgat az lehet valakinek fura,de semmiképp nem nevezhető betegségnek.

5-6 igazán értékes hozzászólás volt,gratulálok!

4-nem betegségből adódó használatra gondoltam,nyilván.Kedvtelésből,mert izgat a gondolat.

2020. jan. 14. 10:46
 8/9 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem értékes volt hogy azt hogy lányok válasza is érdekel, azt aztán teljesen feleslegesen tetted hozzá. Alapból ha azt írja itt magáról valaki hogy lány azoknak is a 90 százaléka kamus pasi hát még egy ilyen kérdésnél. Xdd
2020. jan. 14. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
80%
Én szeretek pelust hordani. Minden éjjel be vagyok pelenkázva,meg néha nappal is.
2020. jan. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!