Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez szerintetek is nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerintetek is nagyon durva? Szerintetek biszexuális lehettem vagy csak szimplán nem normális idióta?

Figyelt kérdés

Nos körülbelül 5 éve történtek ezek a dolgok, amikor még nem volt barátnőm. Elsőnek ráültem egy boros üvegre, mert kíváncsi voltam milyen amikor valami van bennem. Majd amikor anyum virslit készített óvszerba raktam az egyik vastagabbat és feldugtam a fenekembe. Ezekután sokszor volt, hogy a fenekembe dugtam az egyik ujjam. Majd anyuméknál találtam egy műanyag középen üreges pénisz formájú valamit, azt is feldugtam magamnak. Ezután olvastam, hogy sok embernek felcsúsztak tárgyak a fenekébe, így ebben az időben pár hónapra leálltam.

S kedves olvasó innentől kezdve elnézést a régebbi gusztustalanságomért. Felfedeztem egy videót a neten, ahol egy kutya szexel egy nővel. Így elhatároztam, hogy bekentem tejszínhabbal a fenekem és hagytam a kutyámnak, hogy kinyaljon... szerencsére lány kutya így nem dugott meg, de ha hím lett volna lehet hagytam volna neki. Majd ezt a macskának is megengedtem.

Ezután a farkamra kentem tejszínhabot és hagytam a kutyának, hogy nyalogassa (ez gyakran előfordult), majd a macskának is(ez csak egyszer) és igen csoda, hogy nem kaptam el valami fertőzést és nem pusztultam meg. Viszont utána mindig olyan szégyen érzetem volt, hogy legszívesebben a föld alá süllyedtem volna. Ezután egyszer volt, hogy óvszert húztam a farkamra és megpróbáltam bedugni a farkam a kutyámba, de szerencsére nem sikerült.

Innentől kezdve kb 1 hónapig rendszeres volt, hogy hagytam a kutyámnak, hogy nyalogassa a farkam és a fenekem.

Szerintetek ez csak szimpla kíváncsiság, vagy ennyire degenerált elcseszett nyomoronc lennék?

Már érdekes egyáltalán nem érdekelnek ezek a dolgok így, hogy van barátnőm. Lehet, hogy annyira magányos voltam, hogy a kíváncsiságom kielégítésére fordítottam a magány elterelése helyett az időt? Gondolom mással nem voltak ilyen tapasztalatok? Lehet titokban biszex vagyok csak én sem tudok róla?

23F



2020. jan. 27. 14:25
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
81%

Te egy kibassz..ot beteg állat vagy.

Azt nem hiszem el,hogy nem lett volna egy EMBER!

Kikerekedett szemmel olvastam!

2020. jan. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Sajnálom. Nem lett volna, csak alkalmi kapcsolatok voltak és hát ja...
2020. jan. 27. 14:51
 3/18 anonim ***** válasza:
92%

Biszex is vagy meg beteg is :D

Nem is csoda hogy szégyenérzeted volt ezután, ez nem túl normális

2020. jan. 27. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az lehet, hogy a biszexség elmúlt ?
2020. jan. 27. 14:53
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha még alkalmi is lett volna még az is jobb lett volna,nem?
2020. jan. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem tudom, ez a múlt. Szerinted elmúlhatott már a biszexualitásom?
2020. jan. 27. 15:11
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Azt irtad,hogy már ez a része nem érdekel,mert barátnőd van. De valahol 5 év után mégis feltetted ezt a kérdést magadnak.
2020. jan. 27. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Igen, mert nyomta a lelkem. 5 éve mindennap nyomja a lelkem, hogy milyen szörnyű, borzalmas, beteg, nem normális ember vagyok. Így legalább leírtam, elmondtam az itteni embereknek, ha még anonim módon is, de elmondtam. S így sokkal könnyebb már, egy teherrel kevesebb nyomja a vállam. :)
2020. jan. 27. 15:20
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan,doki láthatna,hogy mi az amiért ilyet tettél. Kitudja mit tárna fel amiről nem is tudtál...
2020. jan. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

Remélem kamu kérdés, csak simán hihető; sajnos nem új keletű dolog, hogy az ember állattal közösül. Ezt barátom nem biszexualitásnak hívják... Normál ember vagy vesz magának műpinát, vagy használja a kezét, keres egy alkalmi partnert, esetleg fizet érte. De nem kutyát, macskát, vagy egyéb szerencsétlen állatot szemel ki magának.

Még az, hogy mindent feldugsz a fenekedbe, senkit se érdekel, míg benne nem marad. Kipróbáltad ez van. Most az, hogy ez mennyire heteró szokás az más kérdés, de elméletileg tény: prosztata miatt az orgazmus pillanatok alatt megvan. Van olyan, aki szereti heteró létére kényeztetni a fenekét, önmagában ezért szerintem nem számít valaki biszexnek, vagy melegnek. Ha vonzódást érzel a másik nem felé, akkor igen. Minden más, még ha csak gondolatban fogalmazódott volna meg benned, azt mondom, megemészthető... "ki voltál éhezve", de hogy megtetted, vagy ténylegesen megpróbáltad... na ez beteg!

2020. jan. 27. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!