Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Lehet ugy szerelmesnek lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet ugy szerelmesnek lenni hogy szexuálisan nem vonzódsz hozzá? Szerintetek normális ha szexuálisan senki nem kellti fel az érdeklődésem?

Figyelt kérdés
Már lányokba és fiúkba is voltam szerelmes. Kapcsolatom eddig még csak két lánnyal volt az egyikbe éppen most vagyok. Az egyetlen gondom az hogy szexuálisan nem érdekelt sohase senki, sose "indított" be senki.

2018. jan. 23. 20:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet,hogy aszexuális vagy!!
2018. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Erre már én is gondoltam, viszont szerelmes pedig tudok lenni, sőt. Ha beleszeretek valaki mindent megteszek érte ha rágodnolok felmegy a pulzusom. Csak szexuálisan nem izgulok fel.
2018. jan. 23. 20:46
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ezt jelenti az aszexualitás. Szexuális vonzalmat egyáltalán nem, vagy csak kis mértékben érzel. Attól érzéseid még vannak.
2018. jan. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy?

Ha 13 éves lány vagy, akkor talán mindössze arról van szó, hogy még nem indultak be a hormonjaid.

2018. jan. 23. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én szürke/demi vagyok. Nagyon ritkán érzek sexuális vonzalmat,azt is egy olyan partner iránt kivel jó ideje vagyunk együtt. De van,hogy évek alatt egyáltalán nem érzek késztetést. Pedig a jelenlegi párom eléggé attraktív. Párt találni nehézkes,mert a mai világban kevesen vannak kik nem vagy ritkán igénylik a sexet. És nem,párom nem asexuális,pusztán megértő (és szerelmes).

Érzelmeim ettől függetlenül nekem is vannak. Szerelmes vagyok belé,pusztán nem érzem azt,hogy a kapcsolatba sexualitást is vinnem kellene. Ettől eltekintve,bensőséges s intim kapcsolatunk van. Persze nem fizikai első sorban,inkább emocionális szinten,amihez nagyon sokat kellett fejlődjünk.

Nem kell megijedni,asexnak lenni nem világvége. Előnyei is vannak. Csak nézőpont kérdése.

2018. jan. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok idén leszek 21. Köszönöm a válaszaitokat!
2018. jan. 23. 22:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!