Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Férfi párom van, de fel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi párom van, de fel szeretném fedezni a szexualitásomat. Hogyan mondjam el neki?

Figyelt kérdés

Párommal 3 éve együtt vagyunk. Korábban is szimpatizáltam nőkkel is, de eddig csak férfiakkal voltam kapcsolatban. Valószínűleg hamarosan lánykérés lesz és elkezdtem pánikolni, hogy soha nem lesz lehetőségem megélni nővel kapcsolatot/együttlétet. Szerintetek hogyan tudnám elmondani a páromnak, hogy szeretném kipróbálni, milyen nővel? (Nem szeretnék hármasban csinálni semmit és szeretem a páromat, semmiképpen nem zárnám le a kapcsolatunkat.)


Előre is köszönöm a segítséget!



2020. febr. 17. 23:41
 1/5 anonim ***** válasza:

Két választási lehetőséged van. Az egyik hogy hallgatsz, megpróbálod elnyomni magadban - és hazugsággal indítod a közös életeteket, frusztrálni fogod egész életedben magadat.

A másik, hogy nyíltan és őszintén beszélsz a pároddal, miszerint érdekelne ez-az lányokkal is. Megbeszélitek neki mi fér bele és mi nem. Ha "semmi" akkor ez feszültségpont lesz egész életetekben - márpedig összhang nélkül nincs teljes élet, párkapcsolat.

2020. febr. 18. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én csak azt nem értem, hogy itt minden jöttment idegennek elmondod,a “párodnak” meg nem mered. Akkor ő nem a párod, csak a dugópartnered. A valódi párunkkal őszinték vagyunk tabuk nélkül.
2020. febr. 18. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha szeretnéd kipróbálni, akkor próbáld ki. Még csak el se kell mondanod a párodnak, elvégre úgyse venne benne részt, hiszen nem hármast szeretnél. A férfiak se mondják el a kalandokat, prostizásokat otthon, nehogy azt hidd.
2020. febr. 18. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem is próbáld ki . A partner megtalálása amugy is eléggé nehéz . Nekem is van olyan ifjukori emlékem , hogymiért is nem mertem bevállalni ..... ma már csak gyakori álom .
2020. febr. 19. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha azt szeretnéd, hogy feleségül vegyen, akkor ne mond el, mert vagy lőttek a kapcsolatotoknak de ha nem, akkor ha egyszer gondolkodóba esik, hogy elhagyjon, nagyon könnyű indokot szolgáltatsz neki. Kipróbálod tudta nélkül és ha nem jó, vagy ennyi elég is, akkor utána folytathatod a pároddal mintha misem történt volna. Ha viszont beválik a dolog, akkor vagy átnyergelsz, vagy bevallod a párodnak, de akkor már úgy sem lesz lényeges számodra, hogy mi lesz erre a válasza.
2020. febr. 19. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!