Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Egy meleg szextárskeresön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feherto kérdése:

Egy meleg szextárskeresön ahol mindenki álnéven van fent pont a legjobb haverom irt rám fotoval megspécizve . Persze nemtudta kinek küldi a képet. Kihátráltam a dologbol . Szerintetek hogy mondjam meg neki hogy tudom hogy bi?

Figyelt kérdés
2019. szept. 3. 19:40
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne megmondanod neki, hogy tudod hogy bi?
2019. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nyíltan egymás közt tisztázni lehet a dolgot.
2019. szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha a legjobb haverod, akkor ezt négyszemközt beszéld meg vele. Bár nem tudom miért fontos ez.

Ő tudja rólad, hogy meleg/bi vagy?

Áruld el neki, ezek után tudod hogy nem fog elítélni, és akkor ő is megnyílik neked.


Bár nem hiszem, hogy annyira titkolná, ha ilyen bátran küldözget arcképeket magáról.

2019. szept. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Csinálj úgy mintha egy melegbárban futottál volna vele össze.

Írd neki vissza "ööö... mi szerintem ismerjük egymást. Jani" (vagy ahogy egymás közt hívjátok egymást) egy jó nagy nevetőjel kíséretében. Üssétek el tréfával a dolgot, legalább lesz +1 ember a környezetedben akivel meg tudod beszélni. Nyugi, ha nem szórakozásból van fent az oldalon, akkor ugyanabban a cipőben jár mint te.

2019. szept. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Szexpartnert kerestél és a legjobb haverodba botlottál. Kell ennél nagyobb szerencse?
2019. szept. 3. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
86%

1: Nem értem, hogy miért hátráltál ki???

2: Ha a legjobb haverom, simán találkoznék vele, megbeszélném a dolgot, aztán ha neki is oké, akkor hajrá! :D

2019. szept. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!