Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Kinek milyen volt a legizgibb,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek milyen volt a legizgibb, legbizarabb, legjobb együttléte? (23L)

Figyelt kérdés

2020. márc. 8. 22:27
 1/7 anonim ***** válasza:
16%
Veled volt, mivel még most sem tudom, ki vagy.
2020. márc. 8. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
90%

Az egyik legjobb az volt, amikor az akkori barátnőmmel durván csináltuk. Ment a fojtogatás, pofozás. Aztán közben nyögve megkért, hogy ököllel csináltam. Először óvatos voltam, aztán mondta, hogy még durvábban. Belendültünk és mindketten óriásit élveztünk.

Ő azt is szerette a kapcsolat elején, hogy levette vagy eleve nem is húzott rám gumit és úgy akarta, hogy belé élvezzek. Ez is adott egy extra élvezetet.

Az is jó volt, amikor egy másik lánnyal mentünk hozzájuk és már útközben megkívántuk egymást. Az utcán egy füvesebb részen nekiálltunk a dolognak. Éjjel volt, teljesen levetkőztünk és néha mentek el autók mellettünk.

Volt olyan is, hogy próbafülkében csináltuk és pont akkor jött beszedni a próbafülkés rész folyosójára kirakott dolgokat. A legszélén voltunk és volt egy ruha, amit véletlenül kiraktunk, de kellett. Valószínűleg hallott is minket, de kiszóltunk, hogy azt a ruhát hagyja ott és közben folytattuk. Amikor kijöttünk, minden eladó minket nézett.

A Balatonban sem volt rossz úgy, hogy körülöttünk voltak emberek.

2020. márc. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
90%
buszon....18L
2020. márc. 8. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Legváltozatosabb: swingerklubban többesek. Legjobb: azzal akibe szerelmes vagy.
2020. márc. 8. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Bacardiboykvar ***** válasza:
64%
Nekem a legizgalmasabb az volt, mikor egy hármasban voltam egy párral, ahol a másik pasi is enyhén biszex volt. Már akkor eldöntöttem, hogy ilyen nőt fogok magamnak keresni, aki benne van ilyen dolgokban.. azóta is keresem..... 44 éves enyhén bi pasi
2020. márc. 9. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
A legbizarabbat nem írnám le ide
2020. márc. 9. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

#6


Pedig baromira kíváncsiak lennénk rá!

2020. márc. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!