Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ha egyszer már sikerült...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egyszer már sikerült beleszeretnem lányba (lány létemre), akkor ezután is menni fog? Létezik olyan, hogy valakit egész életében egyetlen nő képes csak megfogni?

Figyelt kérdés
Alapjáraton a férfiakhoz vonzódom mind romantikus, mind szexuális értelemben, mégis akadt egy kivételes eset/személy évekkel ezelőtt. Furcsa kicsit belegondolni, hogy innentől kezdve én biszexuálisnak számítok, mert szó sincs arról, hogy "olyan" szemmel néznék akár egyetlen lányra is, akivel azelőtt vagy azóta találkoztam.
2020. márc. 14. 03:25
 1/2 anonim ***** válasza:
Ez roppant jó gondolkodás. Nyitott vagy az életre. Hagyd hogy atjarjanak a dolgok, semmiben se ketelkedj amit szeretnel.
2020. márc. 14. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Croissant0101 ***** válasza:
Szerintem is jó dolog a nyílt gondolkodásod.
2020. ápr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!