Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Fiatalabb srácok között miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatalabb srácok között miért olyan ritka a bdsm kedvelő?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy többnyire 30 feletti férfiak írnak, akik szeretik a bdsm dolgokat, korombeli, vagy fiatalabb 18 körüli srácok szinte sose.


Egyébként fiú vagyok, mielőtt tele lenne a postaláda csajt remélő üzenetekkel.



2020. ápr. 21. 14:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, én mennyire számítok fiatalnak, mivel nem tudom, hogy konkrétan kikre gondolsz itt most "fiatalabb srácok" alatt, de a light SM-et én is kedvelem. :D 24f, (meleg, passzív)
2020. ápr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mondjuk 16-30 🙂
2020. ápr. 21. 14:16
 3/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok! Okés. :D
2020. ápr. 21. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
88%

Nem hiszem, hogy olyan ritka lenne.

Én is az vagyok.

20/F

2020. ápr. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Minden korosztályban vannak. A fiatalabb korosztály meg alapból nyitottabb az újdonságok felfedezésére.
2020. ápr. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 18 évesen kezdtem. Azóta folyamatosan találkoztam fiatal srácokkal. Akik akartak szolgálni. Akad csak keresni kell.
2020. ápr. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Azért,mert még a normál szexet is ritkán gyakorolják.

Inkább verik.Az idő múlásával,mikor már sablonossá válik a szex,valami többet szeretnének.Először csak vadabbul

csinálják.Azután el kattan valami és már benne is

vannak szadó-mazóba.

2020. ápr. 21. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én inkább a szado-mazot szeretem.

27F

2020. ápr. 23. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hasonlóak a tapasztalataim. Én 47 éves sub vagyok. Domináns srácot 30 alatt még képen sem láttam :)
2020. ápr. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!