Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol tudnék Aktív partnert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék Aktív partnert keresni? Bp 21/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb egy éve próbálok Aktív partnert keresni de soha nem jön össze. Próbáltam társkeresőn is de szaunákba meg ilyen helyre egyedül nem merek elmenni és nincs kivel se. Mert én passzív vagyok és eddig csak közös verés volt. Bp. Van valami tipp.


2020. ápr. 23. 13:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Erre jó sok komolytalan ajánlatot fogsz kapni.


Mik a preferenciáid?


29F

2020. ápr. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Miért is nem mersz gyedül elmenni, félsz hogy megesznek? Szerintem még mindenki élve jött ki ezekről a helyekről és senkit nem erőszakoltak meg (fogdosás előfordul - de ugyebár ezen mit segít ha nem egyedül mész, testőrrel akarsz menni vagy mi?).
2020. ápr. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
75%
Mi szokott a gond lenni?
2020. ápr. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Mesélj magadról
2020. ápr. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
50%
Hát ha Bp-n nem tudsz aktív fiút találni, akkor valamit nagyon rosszul csinálsz...
2020. ápr. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves 5# koszonom nagyon hasznos mondani valod volt. Mehetnel egyetemre is.
2020. ápr. 25. 15:05
 7/13 anonim ***** válasza:

Egyet tudok érteni az #5-s hozzászólóval. Ugyan soha nem éltem Bp-n, csak megyeszékhelyen, de soha nem volt gond, hogy pasit találják magamnak. És ha nem párkapcsolatban élnék Hátsósimagödrösön, ugyan nehezebben, mint a megyeszékhelyen, de itt is meg tudnám oldani, hogy találjak pasit magamnak.


#5 mehetek veled egyetemre? :D

2020. ápr. 25. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is valami komoly gond lehet veled, mert én egy Budapestnél több mint tízszer kisebb városban tudok találni napok alatt partnert, amikor rám jön a dolog.


Esetleg kövér vagy? Vagy nem tudom mi lehet a problémád.

2020. ápr. 26. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
76%
A kérdésekre kár hogy nem írtál. Sok érdekes van benne. ÉN szívesen megismerlek, ha vékony vagy és pesti :)
2020. máj. 30. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%

Én is kezdő passzív vagyok.

Én sem próbáltam még ki semmit sem fiúkkal.

De most már úgy gondolom hogy egy meleg szaunában fogok menni és keresek magamnak egy aktív partnert akivel megdugatom magam.


Fiatal szűz passzív

2020. máj. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!