Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hol tudnék Aktív partnert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol tudnék Aktív partnert keresni? Bp 21/F

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb egy éve próbálok Aktív partnert keresni de soha nem jön össze. Próbáltam társkeresőn is de szaunákba meg ilyen helyre egyedül nem merek elmenni és nincs kivel se. Mert én passzív vagyok és eddig csak közös verés volt. Bp. Van valami tipp.


2020. ápr. 23. 13:42
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is passziv vagyok és elmerek menni egyedül a szaunába ... ha félsz gyere velem és együtt keresünk partnert !
2020. aug. 5. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
najó, tuti veled van valami gikszer... áprilisban írtad ki a kérdést, kaptál 10 választ azóta, és gondolom jó sok privit is, mégis megint ki van emelve a kérdés...
2020. aug. 5. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
szaunába én se merek elmenni egyedül. Jó lenne valakivel menni
2020. aug. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!