Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Gáz gondolat, ha én vékony...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz gondolat, ha én vékony kezdő passzívként egy idősebb testesebb vagy kövérebb aktívval próbálnák ki elsőre? Gáz ha ez is izgat?

Figyelt kérdés

Izgat a gondolat, hogy egy nagyobb termetű, mondjuk macisabb aktív dugja meg a seggem első alkalommal vagy ő használ engem.

Olyan érdekes, izgató gondolat ez számomra.



2020. máj. 30. 09:41
 1/5 anonim ***** válasza:
80%
Miért lenne gáz? :D Ha neked az ilyenek jönnek be, akkor csináld ilyenekkel :D
2020. máj. 30. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, neked ez jön be, hülyeség azon gondolkodni, hogy mit gondolnak róla mások. Van aki gáznak tartja majd, van aki nem.
2020. máj. 30. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem éppen sóvárgó macisabb férfiakat akarsz éppen megtrolllkodni, akkor nem gáz.
2020. máj. 30. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3-as én sohasem trollkodtam sehol

a kérdésem komoly

2020. máj. 30. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem az a fontos, hogy mi szerintünk gáz, vagy nem gáz. Sokkal fontosabb, hogy neked ki, vagy mi jön be. Neked idősebb macis férfi az ideálod. Ő jön be! Ne fogd vissza magad, keress egy neked bejövő férfit, és éld meg vele a vágyaidat.


Csak mellékesen, engem is nálam idősebb, testesebb férfiak vezettek be a férfiszex gyönyörű világába. A mai napig hálás vagyok nekik ezért.

2020. máj. 31. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!