Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ettől biszexnek számítok?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ettől biszexnek számítok? Vagy ennek van valami más neve? 20/F

Figyelt kérdés

Volt több barátnőm és imádok nőkkel lenni, de nagyon szeretek jóképű srácokkal lógni. Ha meglátok egy jóképű férfit, akkor így benne van a fejembe, hogy basszus milyen jól néz ki, jó lenni vele csinálni valamit. A baráti körömből is szívesebben vagyok azokkal a fiúkkal akik jól néznek ki. Viszont oké, hogy kívánom a jóképű férfiak társaságát, de soha nem feküdnék le egyel se, ebbe bele se tudok gondolni.

Volt már, hogy egy srác azt hitte hogy meleg vagyok és nagyon rám nyomult/rám mászott és az nagyon nem jött be, sőt rendesen rosszul lettem.

Se szerelem, se szex, csak egyszerűen kívánom a társaságukat de csak azoknak akik szerintem jól néznek ki. És ezekre az emberekre gondolok akkor is mikor nem vagyok velük.



2020. jún. 9. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Egyszerűen felszínes vagy. Ennyi.
2020. jún. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
89%
Nem, csak "mintakövető" vagy, tudat alatt azt gondolod a "fényükből" rád is ragad. Ha szexuálisan nem vonzanak, nem tudnál semmit elképzelni egy másik férfivel akkor hetero vagy.
2020. jún. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Inkább csak szimpatikus haverokat keresel.
2020. jún. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is megnézem a jól kinéző srácokat, cipőjüket, ruhájukat. Érdekel, mások mit hordanak, milyen a hajuk. Nem vagyok meleg :) És imádok jóképű srácokkal lógni. :)
2020. jún. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
en is szeretem a jopasikat
2020. jún. 9. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!