Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Ez szerelem lehet? Vagy csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez szerelem lehet? Vagy csak erős ragaszkodás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az a helyzet, hogy 23 éves lány vagyok. Tetszett már lány gimiben így tudom, hogy nem közömbösek számomra a lányok. Van egy lány a falumban, aki iránt úgy érzem, hogy érzek valamit, de nem tudom eldönteni, hogy csak szimpatikus és ragaszkodom hozzá vagy esetleg többet érzek iránta. Én csak azt érzem, hogy szeretnék sokszor a közelében lenni, jó lenne, ha egymás lelkitársai lennénk és mindent megbeszélnénk, sok időt töltenénk együtt, illetve egy kis testi vonzalom is van. Viszont én úgy érzem, hogy nekem kell az, hogy a jövőben legyen családom, gyermekem vagy akár több gyermekem és ehhez egy férfit tudok elképzelni magam mellé. Illetve azt sem tudom, hogy mit érzek ez iránt a lány iránt. Ezek alapján mit gondoltok? Szerelem lehet vagy szimpatikus és szeretnék a közelében lenni?

2020. jún. 15. 20:03
 1/4 anonim ***** válasza:

Hat a jovoben igazabol barmi lehet, orokbe is lehet fogadni gyereket habar az nem ugyan olyan mintha megszulnenk

Szerintem ez tobb mint eros ragaszkodas de picivel kevesebb mint szerelem

A ketto kozt van szerintem

Sajnos nem tudom jol megfogalmazni de a leirtak alapjan en igy gondolom

Remelem segitettem egy piciket


L

2020. jún. 15. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, én is így gondolom, hogy ez több, mint amit az ember érez általában egy ismerős vagy barát iránt, de kevesebb a szerelemnél.
2020. jún. 16. 04:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha semmikép nem szeretnél a jövőben nővel lenni, ne is menj bele a dologba próbáld elfelejteni, mert ha a végén találsz magadnak egy csajt és magadba habarítod nem lesz fair, vagy te is belezúgsz és tipródni fogsz. Bár lehet úgy jársz mint én hogy annyira szerelmes vagyok hogy mostmár csak a barátnőmmel tudok családot elképzelni.
2020. jún. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyébként a kérdésre a válasz. Kicsit olyan vagy mint én ezelőtt egy évvel ezelőtt hogy nem tudtam hogy kifejezetten a lány tetszik, vagy a gondolat hogy egy lánnyal legyek, ha több lány lenne előttem akkor is ő tetszene? Szerintem benend is ez megindult az a vágy hogy nővel légy és ennek a tárgya most ez a lány. Te is mondtad, lelki társra vágysz és testi vonzalom is van úgy érzed ő ezt ki tudná elégíteni. Szerintem ez idővel elmozdul valamerre, vagy elfelejted, vagy nagyon bele fogsz zúgni egy csajba (lehet nem belé)

De lehet hülyeséget mondok magamból indulok ki.

Én is 23 voltam. Egy év alatt 4 csaj keltette fel az érdeklődésem egymás után mire összejöttem a párommal, és érzem hogy végig ezt kerestem

2020. jún. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!