Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » A nagyon erős, mély kötődést,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nagyon erős, mély kötődést, ragaszkodást, szeretetet össze lehet keverni a szerelemmel? (többi lent)

Figyelt kérdés
Fogalmam sincs hogy érzek igazából.Össze lehet vajon a kettőt keverni?Hogyan deríthetném ki mi a helyzet?Talán így még sosem voltam...
2018. dec. 15. 19:45
 1/8 Spiritrobber ***** válasza:
94%

Aha....


Azt hittem a többi lent azt jelenti, hogy ott részletezve van de... igazából semmi olyan nincs amire érdemben lehetne válaszolni :)


Ennyi alapján viszont azt mondanám, hogy összekeverni nem lehet de elhitetni magunkkal igen.

2018. dec. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak az keveri össze, aki nem ismeri még magát. De amúgy igen, össze lehet sajnos keverni
2018. dec. 15. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
97%
Szerintem a kettőt külön lehet választani. Bát a kettő nem zárja ki egymás, attól függetenül a szerelem mégis magasabb hőfokon él, perzsel. Én ha szerelmes vagyok ilyen "tüneteket" észlelek magamon: mielőtt találkozunk, és néha amikor együtt vagyunk akkor sincs nagyon étvágyam, áramütésszerű/gyomorgörcsös szexuális vágy. Egy nap milliószor gondolok rá, nagyobb teljesítményre vagyok képes pl suliban. De ezt neked kell érezni,szerintem ha bizonytalan vagy benne, akkor ez (még) nem szerelem.
2018. dec. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha van testi vonzalom is. És nagyon is jó az illetővel. Ha az érzelmi szexualitás van jelen akkor nem csak ragaszkodsz. Ha nem gondolsz másra semmikor sem. Akkor szerelmes vagy.
2018. dec. 15. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Annak idején volt hogy én is összekevertem
2018. dec. 15. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha kifejtenéd kicsit jobban lehet hogy többet tudnánk segíteni
2018. dec. 18. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hasonló érzelmeket nagyom könnyű összekeverni és az emberek általában össze is keverik.
2018. dec. 31. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egy kicsit tényleg kifejthetned.
2019. jan. 1. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!