Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szexhaver? Hogyan lett?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szexhaver? Hogyan lett? Vallásos iskolában van rá esély fiatalon?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy ezt mégis, hogy kell elképzelni, hogy alakul ki? Mármint jó, értem, hogy közös maszturbáció, stb.... , de hogyan ismerkedtek, puhatolóztok, hogy a másik is benne lenne-e ? Tippeket szívesen fogadok akár itt, akár privátban. Előre is nagyon köszönöm a válaszokat! Amúgy kihagytam, de fiatal fiú vagyok.

2020. jún. 28. 15:24
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt kihagytam, hogy szerintem nem lesz mindenki nagyon vallásos. Már most ismerek olyat, aki nem tud sokat a vallásról.
2020. jún. 28. 15:35
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Attól, hogy valaki vallásos, még lehet meleg és biszex is, pl én utóbbi vagyok. Viszont ha olyan a közeg, akkor nehezebben derül ki. De ez ugyanúgy megeshet állami iskolában is.
2020. jún. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
80%
A vallásosok közt a legtöbb beteg. Már bocs. Én olyat ismertem aki a saját öccsét vette fel ahogy fürdik titokban hogy megnézze szőrös-e a farka meg kiveri-e. Na szóval simán találsz köztük.
2020. jún. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ohh, nagyon köszönöm a válaszokat, sajnálom, hogy csak ilyen későn reagálok
2020. júl. 2. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!