Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Szerintetek mekkora az esély...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mekkora az esély arra, hogy stopposként szexbe avagy egy kis pettingben legyen része az embernek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Lány-lánnyal,fiú-fiúval vagy fiú-lánnyal felállásokra gondolok.

2019. júl. 25. 00:56
 1/9 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem nem sok...igaz nem szoktam stoppolni
2019. júl. 25. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
92%
Nem veszélytelen stoppolni
2019. júl. 25. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Még akár egy szadista sorozatgyilkos szexben is lehet részed.
2019. júl. 25. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
2019. júl. 25. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
27%

Szívesen vennék fel mindenre nyitott szexi stoppos lányt ! ;)

F

2019. júl. 25. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Persze,nyilván nem veszélytelen. De a kérdésem nem erre irányult.
2019. júl. 25. 10:38
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Nem sok, lannyal mindenbe benne lennek, pasit max szopnek

23/F

2019. júl. 25. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem sem sok. Amúgy én sose mozdulnék rá a lányra, akit felvettem, hacsak nem ad kifejezetten ilyen jelzést. A stoppolás nem erről szól, nem élnék vissza senki bizalmával.
2019. júl. 28. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Én (N) 10 évig rendszeresen stoppoltam egyedül Magyarországon. Ebből 2x próbálkozott a pasi sofőr szóban meggyőzni arról, hogy "álljunk ide félre" - sikertelenül. Egy olyan volt, hogy többen stoppoltunk és engem ültettek az anyósülésbe, miután nekem van "modell alkatom" és talán jobban elférek a hosszú lábaimmal, s a sofőr mintha csak véletlen lenne, többször megpaskolta a lábaim, időnként feltűnően hosszan, de ha belegondolok, hogy tulajdonképpen ugyanezt már több kivénhedt nőgyógyásznál is tapasztaltam...

Aztán egyszer stoppoltam egyedül Szlovákiában, akkor is egy korombeli pasi utalgatott rá, hogy szerinte nekem kellene most csinálnom valamit vele, de én nagyon nem gondoltam így és megmondtam neki, hogy inkább tegyen ki azonnal. Az igaz, hogy ha nő mondta volna, benne lettem volna egy kis pettingben mindenképp. De ilyen sajna nem történt, a pasis próbálkozások meg nagyon elenyészőek voltak ahhoz képest, amennyit stoppoltam és mindegyik kezelni tudta azt, hogy én nem kértem belőle.

Meg volt egy olyan egyszer, amikor a párommal utaztunk Európában és az autóút szélén ültem, de épp nem stoppoltam (a párom elment brunyálni és ilyenkor alap, hogy nem stoppolunk, hiszen ő nem látszik és ez megtévesztő lehet a sofőr számára). Ennek ellenére megállt egy óriási fekete BMW és az aranyláncokkal felszerelt sofőr nagyon dudálgatott, hogy menjek, hiába intettem, hogy nem. De nagyon nem akart elmenni. Eleve stoppos szabály, hogy le nem intett autóba nem szállunk be (tehát aki csak úgy magától áll meg), másrészt egyértelmű volt, hogy a pasas engem akar, nem minket. Szerencsére ekkor előjött a párom a bokorból, a pasasnak meg végre leesett a papírtantusz és szó nélkül elhajtott, egyértelművé téve, hogy nem stopposokon akart segíteni...

2019. júl. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!