Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A srác, akivel járok hetekig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A srác, akivel járok hetekig azt kamuzta, hogy heteró. Tegnap elmondta, hogy amúgy biszexuális. Ti mit csinálnátok? Hogyan reagálnátok?

Figyelt kérdés
2020. júl. 20. 22:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
94%
Mi a probléma? Valószínűleg azért nem mondta el, mert sejtette, hogy negatívan reagálnál.
2020. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Félek, h a végén nem lenne elég az, amit én adok neki és keresne egy fiút, akivel megcsal. Nem vagyok homofób, de vannak ilyen félelmeim.
2020. júl. 20. 22:53
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én biszex 18f vagyok, csak lánnyal voltam eddig (jelenleg is).

Én kitartok az aktuális párom mellett, soha nem csalnám meg egy fiúval.

Nyilván tetszenek lányok és fiúk is rajta kívül. Ugyanúgy, mint Neked más pasas.

Emellett attól, hogy biszex vagyok, nem jelenti azt, hogy csak hármasozásra, vagy gay szexre vágyok.

Ha a párod hűséges, odaadó, kitartó, nem lesz baj.

2020. júl. 20. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha azt mondta volna hogy hetero akkor nem lennének félelmeid hogy megcsal egy másik nővel? Bízzál már magadban! Kérdezz vissza tőle, hogy ezt hogy értelmezd, meg akarja-e élni a gyakorlatban, vagy mi van, képes-e hűséges lenni és csak rád koncentrálni. Utána eldöntöd mi legyen.

Van aki biszex, de amikor kapcsolatban van akkor nem lép félre sem nővel, sem pasival.

2020. júl. 21. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%
Hogy kell elképzelni, hogy bizonygatta a heteroságát? Én még sosem mondtam ilyet, mert minek.
2020. júl. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Nem bizonygatta, csak azt mondtha h hetero
2020. júl. 21. 10:17
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Semmi extrát nem tennék. Megkérdezném, hogy képzeli a jövőt. Hűséges marad hozzád, vagy meg akarja élni a vágyait? Ha az utóbbit mondja, elgondolkodnék a közös jövőről. Már csak azért is, mert heteróként is benne lenne, hogy félrekufircol a hátad mögött.
2020. júl. 24. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
50%
Vegyetek be egy pasit harmadiknak, és induljon a hármas szex.
2020. okt. 6. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
68%
Rugalmas hetero.
2020. dec. 11. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
100%
Idővel akármit is csinálsz fiú után is vágyni fog. Ismertem pár ilyen embert. Elmagyarázták, hogy ha tartós kapcsolatba keverednek valakivel akkor mindig porúl jár a partnerük mert nem tudnak "leragadni" egy nemnél ha mindkettőre vágynak. Darabig mükődhet de mindig ott lesz az esélye annak, hogy ha mondja ha nem "félrelép" vagy hogy mondják. Az, hogy nem meri elmondani és inkább hazudik akkor alapba milyen kapcsolat az?? Szégyen.
2020. dec. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!