Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » A barátom biszexuális. Ti mit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom biszexuális. Ti mit csinálnátok a helyemben? (Lent)

Figyelt kérdés
Egy ideje együtt vagyok egy sráccal, aki a közelmúltban bevallotta hogy biszexuális. A vallomása előtt is töretlenül szerettem és most is nagyon szeretem. De szerintetek mennyire "életképes" egy ilyen kapcsolat?

2019. márc. 4. 16:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
64%

Ha szereted akkor gondolom nem csak azért szereted mert egy heteró pasi

Nem?

2019. márc. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
29%

Ezt még az elején kellett volna tisztázni.

El kell hajtani,mielőtt még megcsal egy fsszl.

Nem tudod megadni neki azt amit egy bz.

2019. márc. 4. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
62%
Én félnék mivel ha itt feltesznek egy kérdést biszex fiúknak hogy csalják e titokban a barátnőjüket/feleségüket fiúkkal 95 százalék büszkén igennel felel.
2019. márc. 4. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
51%
Menjél el STD-szűrésre. A melegeknek sokkal több partnerük van, ezek mindegyike ráadásul olyan, akinek szintén sok volt, ki a fene tudja, hogy védekeznek, ezért bazi nagy sansza van durva betegségeknek.
2019. márc. 4. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
83%

Hát ha nem zavar, akkor már csak azt kell tisztázni, hogy ő ezt hogyan tervezte pontosan. Meg akar csalni pasikkal, vagy hűséges marad, az meg neked mindegy, hogy előtted (és esetleg később utánad) pasikkal lesz.

Én azt mondom, hogy egy párkapcsolatban a megcsalás nem tolerálható. Függetlenül attól, hogy azonos neművel történik a félrelépés, vagy sem.

2019. márc. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
36%
Kezdjük ott hogy ezt az elején tisztázni kellett volna. Nem utólag benyögni higy bocsi bi vagyok. Nem itélek el senkit a szexuális beállítottsága terén, de én pl full hetero vagyok, így én a páromtól is elvárom hogy ne vonzodjon a saját neméhez. Engem ez taszít, ugyanúgy ahogy egy meleget az ellentétes nem. Én dobnám, de ez én vagyok, ha szereted és elfogadod higy néha lehet kileng akkor semmi probléma.
2019. márc. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
69%

Az kevés infó, hogy biszexuális, ennyiből nem lehet megítélni, a személyiségét, hogy mennyire kicsapongó.

Hiszitek vagy sem, melegek között is vannak olyanok akik nem fekszenek össze minden héten mással és nem csalják a párjukat.


Ennyi erővel full hetero srác is félrekufircolhat.


A biszexualitás nem egyenlő azzal, hogy X időnként kell a váltás egy komoly kapcsolaton belül.


Én fiuval nem tudnám elképzelni az eggyüttélést olyan módon mint lánnyal, de tetszenek bizonyos ideálok fiuban is, az, hogy megnézek másokat ugyanugy lányokat is (nem vakságot fogadunk) attól nem csalom meg.


Ha szereted és ő is szeret (ezt bevallotta neked megbízik benned), akkor nincs probléma, de beszéljétek meg, hogy mit szeretne, ha pl kell neki, hogy segberakják azt veled is megélheti, de ehhez nyitottnak kell lened rá.

2019. márc. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%

Az, hogy biszex még nem sokat árul el róla. Inkább arról kellett volna írnod, hogy mit gondol a kapcsolatról. Attól, hogy bi, még nem biztos, hogy fűvel fával megcsal, csipkés melltartóban riszálja magát a pride-on, és a tekintetével is HIV-et terjeszt, meg egyéb sztereotíp marhaságok. Létezik ilyen, de olyan is, aki hűséges, tartós kapcsolatot és családot akar, és tiszteli a barátnőjét annyira, hogy nem fogja átverni. Ahogy a heterók között is van örök nőcsábász, és szerény családapa is.


Az zavarna, hogy eddig hazudott, és mindenképpen tisztáznám, hogy hogyan képzeli el a jövőt ezek után. Ha csak egy kalandnak tart a sok közül, akkor nem kérdés. De ha hosszútávon tervez veled és hűséges tud maradni, akkor nem értem, miért szakítanál. Persze attól, hogy most így gondolja, később még megcsalhat (nem is biztos, hogy férfival), vagy kiderülhet, hogy mégsem működik.

2019. márc. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
24%

Mekkora problema ez női szemmel!


Persze fordítva már tök természetes....


F/42

2019. márc. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Amikor bevallotta az egészet többszőr is átbeszéltük az egészet. Hiába titkolta egy darabig ugyan úgy megbízok benne maximálisan. Tudom hogy nem lépne férre. Viszont én csak attól félek hogy mi van ha hiába szeret de attól még ugyan úgy érdeklődik a férfiak felé de nem nyit feléjük miattam mert velem van. Szeretem és az ő boldogsága sokkal fontosabb a sajátomnál.
2019. márc. 4. 20:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!