Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Hogyan fogadjam el az hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan fogadjam el az hogy a lányok jobban vonzanak és így jó ötlet-e férfi mellett megállapodnom?

Figyelt kérdés
Én is lány vagyok.

2020. aug. 5. 21:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
56%

Hat igy nem

Miert akarnal ferfival hosszu tavut ha a lanyok erdekelnek?

2020. aug. 5. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mert biszexuális vagyok és a fiúk is bejönnek?
2020. aug. 5. 21:18
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Lehet csak időszakosan vonzanak jobban a lányok. Kérdéses az is, hogy milyen vonzalomról van szó. Ha csak szexuálisáról, akkor mondom, az gyorsan változik, és általában ha megállapodsz 1 személy mellett, akkor nem hogy a másik nem, de úgy amblokk más sem fog érdekelni. Viszont ha lánnyal is le tudnád élni az életedet, akkor nincs ezen mit filózni, jön majd az, akinek jönnie kell.

Engem pl szexuálisan jobban megmozgatnak a lányok, tehát jobban vonzzanak, de kapcsolatot csak férfival szeretnék, így nem is kérdéses a dolog.

2020. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Azt mondtad a lanyok jobban vonzanak
2020. aug. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem leszbi vagy.
2020. aug. 5. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
77%

Az ember úgysem nemek mellett állapodik meg hanem személyek mellett.

Ezt így választani nem lehet.


Majd lesz valaki, aki olyan, hogy egyértelmű lesz, hogy igen, mellette akarok megöregedni, vele akarok házat-kutyát-albérletet-gyereket-macskát-lakáshitelt-nyaralást-karácsonyt-hétköznapot.



Szerintem azért zavar ennyire annak a gondolata hogy ez esetleg egy nő lesz, mert nem tudod magadat igazán elfogadni.

Sokan azt hiszik a biszexualitás az heteró, de néha kalandozik. Pedig nem. Egy bi ember számára az azonos nemű pár ugyanúgy egyenragú egy heteró kapcsolattal.


Azt is jó lenne meggondolni, hogy a férfiakhoz érzett vonzalom performatív-e, vagy tényleg jólesik.

A vonzalom nem kellemetlen, nem érződik nyomásnak, nem ijesztő vagy felkavaró. Nem érződik olyan kötelezettségnek, nyűgnek mint pl a leckeírás, számlabefizetés vagy a fogorvoshoz járás, amit mondjuk utálsz de meg kell csinálni mert egyébként nem működik az élet. A vonzalom nem ilyen.


Nem lehet, hogy ez csak önálltatás, hagytál magadnak menrkülőút lehetőséget a heteró létbe. De tényleg ez tenne boldoggá? Tényleg ki tudnál teljesedni egy férfi mellett?

2020. aug. 5. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Igen, pont ez az, hogy csak szexuálisan vonzanak érzelmileg meg nem. Sosem képzeltem el velük párkapcsolatot mindig csak férfival.
2020. aug. 5. 21:40
 8/13 anonim ***** válasza:
54%

Oké, de ha pl együtt vagy valakivel, vannak érzelmek?


Hány éves vagy és hány kapcsolatod volt eddig?

2020. aug. 5. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Hiába próbálom elképzelni egy kapcsolatot lánnyal, egyszerűen nem tudom mintha csak szexuálisan vonzanának. Nem menekülőút, voltam már szerelmes fiúba és igaz, hogy sosem voltunk együtt mégis úgy éreztem, hogy bőven elég és nem kell más. Mellette teljesen kiteljesedtem és a legjobbat hozta ki belőlem.
2020. aug. 5. 21:45
 10/13 anonim ***** válasza:
40%

Oké de lánnyal voltál már eggyütt? Nem szexuálisan hanem mint randizás, kapcsolat?


Próbáld ki, lehet megváltozik a nézőpont.

2020. aug. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!