Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Mit gondoltok, ők biszexek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, ők biszexek lehetnek?

Figyelt kérdés
Két pasiról van szó, egyikük volt hallgatótárs, másik munkatárs. Én meleg vagyok. Ők nagyon tetszettek nekem, nagyon ritkák az ilyen szép fiúk/férfiak. Furán viselkedtek, mintha bejönnék nekik, kacérkodtak velem. Rajtam nem látszik a másságom és ők is férfiasak. Ők szerintem sejtették, hogy bejönnek nekem. Sokszor dicsérgettek, mondták, hogy szép vagyok, az egyik mondta, hogy szép a szemem, rámkacsintott, stb. Ez jel lehet? Volt, hogy csak arra gondoltam, hogy ők heterok és látszik rajtam, hogy bejönnek nekem, ezért viselkendek így. Volt hogy az egyik azt mondta, hogy szép a szemem, meg ilyenek voltak, hogy odahívott, hogy igazítsam meg az ingét és akkor mintha forrt volna a levegő a szemembe nézett. Teljesen független egymástól a két szituáció, ők nem ismerik egymást, mégis hasonlóan viselkedtek. Szoktak-e a bi pasik ilyen feltűnően kacérkodni más pasikkal? Egyiküknek barátnője, a másiknak menyasszonya van azóta.

2020. aug. 7. 11:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy bik, vagy csak szorakoztak veled.


De ha mindegyikuk kapcsolatban el, akkor mar tokmindegy.

2020. aug. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
olyan volt, hogy az egyikük elhívott magához, akkor kitaláltam valamit, hogy miért nem jó, azóta nem volt ilyen. Amikor facebookon rájuk írtam, akkor semmi érdeklődést nem mutattak, mintha le akartak volna rázni. Úgyhogy utána hagytam az egészet, nem akartam beégni.
2020. aug. 7. 11:06
 3/11 A kérdező kommentje:
Első, barátnője egyébként akkor is volt mindkettőnek.
2020. aug. 7. 11:07
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Párkapcsolatban élnek. Hagyd őket.
2020. aug. 7. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Négyes eszemben sincs rájuk írni amiután lekoptattak fb-en. De nem én adtam nekik jeleket, hanem fordítva és akkor is volt barátnőjük. Akkor nagyon nem voltam jó passzban, azért utasítottam el, bár nem tudom mi volt a szándéka. Most csak szimplán eszembe jutottak, kihasználtam volna a lehetőséget, ha nem lettem volna depressziós.
2020. aug. 7. 11:21
 6/11 A kérdező kommentje:
Amúgy meg nem ez volt a kérdés.
2020. aug. 7. 11:21
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
és szerinted ennyiből ki lehet deríteni bármit is? ha nem akarsz tőlük semmit, akkor nem mindegy, hogy innen 5 ember azt mondja, hogy tuti biszexek, 3 azt, hogy csak játszottak veled, mert felismerték, hogy meleg vagy, és 1 azt írja, hogy tuti melegek, csak nőzéssel folytják el a másságukat?
2020. aug. 7. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
De, most már akarnék, ha ők is.
2020. aug. 7. 11:30
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem értelek, az egyik kommentedbem még azt írod, hogy csak eszedbe jutottak, kihasználtad volna az alkalmat, most meg már azt írod, hogy lépnél is feléjük annak ellenére, hogy párkapcsolatban vannak.
2020. aug. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
attól hogy biszexek, még nem biztos, hogy szabad a pálya neked...
2020. aug. 7. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!