Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Biszexuális vagyok? Hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Biszexuális vagyok? Hogy tudja majd feldolgozni a családom és a környezetem?

Figyelt kérdés

Teljesen összezavarodtam. Nagyon sok érzés és gondolat van a fejemben, amit nem merek senkinek se elmondani. Még csak 18f vagyok, elég érzékeny téma nekem a szexualitás a való életben, pedig tele vagyok tervekkel és vágyakkal ezzel kapcsolatban.


Tulajdonképpen nem érzek szerelmi vonzalmat (nem csókolnám meg, nem fognám meg a kezét stb.) fiúk iránt, inkább csak testi vágyakat. Legfőképpen a heteró fiúknál sajnos. Az életemet viszont nem tudnám összekötni egy fiúval hosszútávon.

A lányoknál pont fordítva van inkább; elsősorban szerelmi vonzalmakat éreztem irántuk (csak 2-nél). Igaz, női meztelen testeket még élőben nem láttam, így nem tudom, mennyire vonzóak számomra.


Nem tudom, hogy melyik szexualitási kategóriába tartozok, ezért is tettem fel a kérdést. A gyanúm az ezek alapján, hogy biszexuális vagyok.


Nagyon szégyellem magam, hogy pont én és senkinek se merem elmondani, senki se tudja, hogy valójában érzek testi vonzalmat fiúk iránt is.


Középiskola első évfolyamában "b@zinak" neveztek, eléggé kisfiús arcom volt. 15 évesen 12 év körülinek néztek engem, most pedig 15-6-nak. Osztályt váltottam, most aránylag normális osztályom van, ahol nem neveznek azon a néven. De az önbizalmam a békaülepig ér csak el. Szorongás tünetekkel, ha fiatalokkal társalgok.



Mitévő legyek? (kérdezhettek nyugodtan, ha arról van szó)



2020. aug. 8. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Alakulgatsz még. Nincs meg a végső irány, nem kell aggódni. MAjd látni fogod ha valós kapcsolatod lesz
2020. aug. 8. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
93%
Az nem baj ha b.zinak hívnak, nem a te bajod, hanem a köcsög osztálytársaidé. Ha fiatalabbnak nézel ki, annak örülj. Később nagy hasznát veszed:)
2020. aug. 8. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

Csak azok a köcsögök rombolták le teljesen az önbizalmamat.

2020. aug. 8. 15:09
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem teljesen rendben vagy és a családnak/környezetnek nem feltétlen kell tudniuk róla és igen majd alakul minden szépen lassan :)
2020. aug. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

De rendesek vagytok, nagyon szépen köszönöm! :)


(Már megszoktam, hogy csak lenéznek, vagy kiközösítenek engem, de ezt most jó érzés volt elolvasni.)

2020. aug. 8. 15:19
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy fiatalabbnak tűnsz hatalmas előny lesz számodra. Ha valaki így rombolná az önbizalmad, akkor "beszélgess" el vele. Ha ki állsz magadért és sikerrel jársz, az óriásit dob az önbizalmadon. (amúgy aminek neveztek, az egy viselkedésforma csak valszeg sötét parasztok és nem tudják kifejezni, hogy mire gondolnak)

Kitartás és önkontroll kell. (a 2. azért hogy ne vágd egyből arcon ha ilyet vág hozzád)

Sok sikert, és igen... valszeg bi vagy, ezt nem szabad szégyellni!

2020. aug. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Nincs veled semmi baj. Még keresed a helyed a szexualitás világában. Ez természetes a te korodban. Mindkét nem irányába van vonzódásod, még ha ez nem is egyforma irányultságú és mértékű. Biszex vagy, de ez nem baj. Ezt nem kell mindenki orrára kötni. A szüleidnek sincs közük ehhez, amíg nem viszel haza valakit, itt fiúra gondolok, hogy ő a párod, vele jársz.
2020. aug. 9. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!