Kezdőoldal » Szexualitás » Biszexualitás » Vannak ilyen leszbikus párok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak ilyen leszbikus párok?

Figyelt kérdés
Olyanok hogy harmadik félnek egy pasit vonnak be. Tévedés ne essék nem perverzkedés miatt kérdezem. Gondolom a leszbikusok nemcsak nyelvvel és ujjakkal szeretkeznek hanem segédeszközökkel is. Ezért gondolok arra, hogy vannak olyanok akik nemcsak műfarokkal hanem egy harmadik személyt is bevonnak? Ha az a férfi is csak kellék lenne?
2020. aug. 13. 19:10
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
93%

LESZBIKUS

Keress rá a szó jelentésére.

2020. aug. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
9%
vagy egy shemale-t bevennének-e inkább vagy egy igazi férfit?
2020. aug. 13. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Tudom mit jelent. Miért kell flegmáskodni? Bántott téged valaki?
2020. aug. 13. 19:23
 4/23 A kérdező kommentje:
2-es igazi férfira gondoltam, de a válaszok szabadon mehetnek.
2020. aug. 13. 19:27
 5/23 anonim ***** válasza:
90%
Nincsenek ilyen leszbikus párok, mert ha harmadik félnek egy férfit vonnak be, akkor biszexek
2020. aug. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
66%
Nem flegmáskodtam, te kis nebántsvirág. Ha tudnád a szó jelentését, a kérdést se tetted volna fel.
2020. aug. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nem mondod okoska. A kérdés jó csak az értelmezésed nincs meg hozzá. Ha biszexet írok akkor gondolhatsz férfi párokra is, de ha leszbikus párt írok akkor az még helytálló, mert két lányra gondolsz. Hadd kérdezzem meg valóban így történt nem flegmás kisasszony? Vagy ez számodra így sem feldolgozható információ?
2020. aug. 13. 20:18
 8/23 A kérdező kommentje:
Szerintem hagyjuk ezt a kérdést, mert érdemi választ nem fogok kapni rá csak kioktatást...
2020. aug. 13. 20:20
 9/23 anonim ***** válasza:
90%
Ha jó kategóriába írnád ki, akkor talán kapnál rá érdemi választ. Nagyon nehéz lett volna odaírni, hogy biszex lány párok válasza érdekel a biszexuális kategóriában. Leszbikusoktól kérdezni ezt, nem sok értelme van, gondolom hetero férfi vagy, annak tartod magad és nem fekszel le férfiakkal, ahogy a leszbikusok sem...
2020. aug. 13. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Olvasd el mégegyszer a kérdést!
2020. aug. 13. 20:40
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!