Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Leszbikus párok, kik együtt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Leszbikus párok, kik együtt éltek! nálatok milyen a házi munkamegosztás? Gondolok itt főzés, mosás, takarítás... stb

Figyelt kérdés

2020. máj. 27. 14:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Fozes felvaltva megy. A takaritas kozos. Mosas es ruhak elpakolasat beosztjuk hogy melyiket ki csinalja.
2020. máj. 27. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk minden megy automatikusan

Minden meg van osztva ezek közül ha látjuk hogy van mosogatni való nem hagyjuk ott :)

2020. máj. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Közös, illetve megbeszélés alapján. Szombaton ő főz, én takarítok. Mosogatás nem kérdés, mert van mosogatógépem.
2020. máj. 27. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
96%

Most biztos le fogtok szavazni, meg elkényeztetettnek nézni.

Bejárónőnk van, ő takarít és mossa/vasalja a ruháinkat. Főzni egyikünk se tud, csak nagyon alap dolgokat, úgyhogy általában rendelünk, vagy beülünk valahova enni. Viszont most elhatároztuk hogy együtt megtanulunk.

2020. máj. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
79%

Nálunk mindenki azt csinálja, amit jobban szeret.

Mosás, vasalás, teregetés, ruhák elpakolása, porszívózás én; portörlés, felmosás, főzés, konyhai munkák párom. Én nem tudok főzni :D

Mosogatás felváltva.

Barkácsolni nem tudunk, ha valami elromlik, inkább szerelőt hívunk :D

2020. máj. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk is meg van osztva, közöse megbeszéljük, de pl. ha szabin vagyok, akkor megcsinálok mindent, amit látok vagy kell. Párom szeret mosni, de ha otthon vagyok, vagy dolga van, akkor bedobom én. Mosogatni én szeretek, de ha később megyek haza, akkor megcsinálja ő, főzni én szoktam, ő nem szeret. :-)
2020. máj. 28. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én (30) szeretek főzni, sütni, de a barátnőm (31) viszont reggelit csinál mindkettőnkre mert én a kávém nélkül nem vagyok magamnál. Takarítani úgyszintén. Általában az van, hogy aki nem főzött az mosogat, ő utál porszívózni, én nem szeretek teregetni...általában a stipistop rendszer van, vagy megkérjük egymást.
2020. máj. 28. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!